18.07.2024 | 22:47

קרדיט תמונה: דוד ארזני

גרים בירושלים? השר משבח את קופת החולים שלכם

שר הבריאות אוריאל בוסו סייר היום במנהלת מחוז ירושלים של לאומית שירותי בריאו,

קרדיט תמונה: דוד ארזני

שר הבריאות אוריאל בוסו סייר היום במנהלת מחוז ירושלים של לאומית שירותי בריאות. במהלך הסיור, התקיימה פגישת עבודה בהשתתפות יו"ר לאומית פרופ' שלמה מור יוסף, מנכ"ל הקופה חיים פרננדס, מנהל מחוז ירושלים עודד ויגרצין ובכירים נוספים.

השר בוסו קיבל סקירה נרחבת על פעילות מחוז ירושלים, שמונה 92 מרכזים רפואיים בשגרה, במהלך ימי הלחימה ואל מול אתגר הטיפול במפונים הרבים שהגיעו לירושלים מיישובי הדרום והצפון. השר שמע על עבודת המכון להתפתחות הילד, וביקש לשמוע בהרחבה על האתגרים והצרכים של המכון לבריאות הנפש – "ציפור הנפש", על רקע יישום התוכנית הלאומית לבריאות הנפש.

בהמשך ערך שר הבריאות ביקור במרכז הרפואי של לאומית, הכולל רפואת משפחה, רפואה יועצת, חדרי ניתוחי עיניים ונתוחי קוסמטיים, בית מרקחת ועוד, ונפגש עם העובדים והצוותים הרפואיים במקום.

השר בוסו שיבח את הנהלת לאומית ואת הצוות הרפואי על העבודה הטובה ועל השאיפה המתמדת למצוינות ושיפור השירות בכלל התחומים, לרבות בריאות הנפש והכנסת טיפול ייחודי של כלבנות רפואית למערך.

הנהלת לאומית הודתה לשר על הביקור הנרחב וציינה לשבח את הצעד התקדימי של קידום המתווה להסדרת תקציבי קופות החולים שקידם שר הבריאות בסוף 2023 ואושר בממשלה.

"מייד עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל, נרתם מחוז ירושלים של קופת חולים לאומית להעניק מענה רפואי איכותי וראוי לתושבי הדרום שפונו לבתי המלון בבירה", שיבח השר בוסו. "התרשמתי מאוד מהמחויבות של ההנהלה והצוות הרפואי לשיפור השירות לאזרח ואת התכנון קדימה בתחומים רבים בדגש על תחום בריאות הנפש לכלל המגזרים ולכלל הגילאים".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן