13.04.2024 | 03:56

קרדיט תמונה: יחצ

הצעירים בתל אביב במסר חדש: בלי צעירים אין תל אביב

מפלגת הצעירים: ״בלי צעירים, אין תל אביב. לצד ראש העיר חייבים צעירים במועצה״. במפלגה מכוונים לתיקי החינוך, התרבות והדיור בעיר.

קרדיט תמונה: יחצ

מפלגת הצעירים, שעל פי הסקר שפורסם כאן צפויה להיות הפתעת הבחירות, כבר מכוונת לתיקים אותם ירצו להחזיק במועצת העיר,ֿ לצד כל ראש עיר שייבחר. במפלגת הצעירים מכוונים לתיקי החינוך והגיל הרך, התרבות, הדיור וכמובן תיק הצעירים  בעיר ומצהירים: ״לנו לא משנה מי יהיה ראש העיר. ברור לנו שלצדו, הגיע הזמן שהדור הצעיר יחזיק את עולם התרבות בעיר ושהורים צעירים יחזיקו את תיקי הגיל הרך והחינוך״.

 

במפלגת הצעירים גם שיגרו התייחסות ישירה לקמפיין הבחירות של ראש העיר המכהן, רון חולדאי, שיצא מחדש עם המסר: ״כדי שתל אביב תשאר תל אביב״ ואמרו: ״כדי שתל אביב תישאר תל אביב חייבים צעירים במועצה. לכולם ברור – בלי צעירים אין תל אביב. עכשיו הגיע הזמן לדור חדש בפוליטיקה. לצד הוותיקים המתמודדים לראשות העיר, בפתק השני חייבים להכניס צעירים למועצה״.

 

במפלגה לא הסתפקו רק בחולדאי ואף התייחסו גם לקמפיין הבחירות של המועמדת היריבה שלו, אורנה ברביבאי, שרצה תחת סלוגן הקורא להנהגה חדשה ואמרו: ״אין הנהגה חדשה בלי צעירים. מי שמדברים על רענון, לא יכולים לזנוח את הצעירים. לנו ברור שלא משנה מי יהיה ראש העיר – חייבים לצדו צעירים במועצה״.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

ראשון לציון מתרחקת מתחבורה בשבת

בדרך למהפכה באיתור סרטן שלפוחי השתן

חסין מוות? ה״משטובות״ משתוללות בשטחים

"עוטפים באהבה" – תערוכה חדשה המוקדשת לתושבי מערב הנגב וגבול הצפון בנתב״ג

יהלום לא מלוטש: הפתעות במסחר ביהלומים

הצפון נפרד מארז: האירוע שהתקיים על שפת הכנרת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן