25.02.2024 | 21:26

קרדיט תמונה: ללא

בת ים סוערת: הכניסה לאירוע עירוני בלבוש צנוע בלבד

זעם בבת ים בעקבות אירוע לילדי העיר שתנאי הכניסה אליו הוא ״לבוש צנוע״. חברת המועצה קטי פיאסצקי: ״שערוריה. לא נהפוך לבית שמש״.

קרדיט תמונה: ללא

הרוחות בעיר בת ים סוערות הבוקר לאחר כרזה שהופצה המפרסמת אירוע עירוני לילדי העיר לקראת החופש הגדול. האירוע שמבטיח מתקני לונה פארק מסובסד על ידי העירייה, אך הכניסה אליו, כך על פי הפרסומים, היא בלבוש צנוע בלבד. הדבר עורר את זעמה של חברת המועצה, קטי פיאסצקי, מרשימת בת ים חופשית ודמוקרטית שאמרה: ״משטרת הצניעות נכנס לבת ים. כאן זה לא אירן ובת ים לא תהפוך לבית שמש. לא נהיה מוכנים לקבל את הכפייה הזאת בעיר״.

 

 

האירוע שייערך ביום שני ושלישי במהלך חג חופשת סוכות משווק תחת הלוגו של עיריית בת ים, מפעל הפיס והאגף התורני ובו נכתב כי באירוע יהיו שלל מתקנים כמו קרסולה, זיקית ענקית, מתנפחים ושלל אטרקציות עבור הילדים בחופש וכל זאת רק בעבור 20 שקלים בלבד לילד. אך מהב שעורר סערה היא העובדה כי הודגש שהכניסה תהיה בלבוש צנוע בלבד. מאות כבר חתמו על עצומה הקוראת לבטל את האירוע 

 

 

חברת המועצה קטי פיאצסקי, העומדת בראשות בת ים חופשית ודמוקרטית, זעמה ואמרה: ״אירוע לילדים בשכונה חילונית בעיר – תחת תנאי אחד – כניסה בלבוש צנוע. אני חושבת על הבנות שלי, מנסות להיכנס ללונה פארק שארגנה העירייה, ושומר בכניסה אומר להן שאסור להן כי היא לא לבושה צנוע. כאן זה לא אירן. לא יהיו משמרות צניעות בעיר, בטח לא לילדות שלנו ולא לאף אחת. בת ים לא תהפוך לבית שמש ותאבד את צביונה״.

 

 

עוד הוסיפה פיאסצקי, שאף קידמה את העצומה בנושא: ״בת ים תשאר חופשית וליברלית. האבסורד שבו פעילויות אלמנטריות לחופש הגדול מותנות בלבוש של הילדים שלנו היא כל כך כואבת. לא ניתן לבת ים להדרדר כך. בת ים תישאר חופשית ודמוקרטית, חייבים מועצה ליברלית. הבחירות הקרובות למועצה הן בחירות מכריעות על עתידה של העיר״.

 

מתעניינים במה שקורה בבת ים? הכתבה הזו בטוח תעניין אתכם גם

סקרים בבת ים – ברוט מוביל בבטחה, פיאצסקי מפתיעה ומתחזקת

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן