25.02.2024 | 21:41

קרדיט תמונה: גילה ברנד

בת ים: המירוץ מתחמם והסקרים מפתיעים

הבחירות בבת ים מתחממות. הסקרים חוזים: ברוט יציב ומוביל בפער במירוץ לראשות. פיאסצקי מפתיעה את כולם ומזנקת קדימה

קרדיט תמונה: גילה ברנד

קצת יותר מחודש לבחירות המוניצפליות והעיר בת ים רותחת – ארבעה מועמדים רצים לראשות העיר והסקרים מתחילים לזרום. במירוץ מתמודדים שלושה ראשי ערים. ראש העיר המכהן, צביקה ברוט, וראשי העיר לשעבר שלומי לחיאני ויוסי בכר. גם חברת המועצה קטי פיאסצקי, הצטרפה למירוץ אחריהם, ועל פי הסקרים נראה כי מי שהייתה עד היום עם מנדט אחד בלבד צפויה להגדיל את כוחה משמעותית.

 

על פי סקר שנערך לאחרונה נראה שהמועמד המוביל במירוץ לראשות העיר הוא צביקה ברוט ומוביל את המירוץ ביציבות ופותח פער ניכר על כל שאר המועמדים, אך ההפתעה מגיעה דווקא בקרבות התחתית. בעוד יוסי בכר אינו בתמונה וזוכה ל-1% בלבד, לחיאני הוא זה שנמצא כעת במקום השני ומי שלא רחוקה ממנו היא פיאסצקי.

 

הנתון הזה אמנם מראה כי פיאסצקי, שרק הצטרפה למירוץ, עדיין רחוקה יחסית מברוט, אך חושף כי היא צפויה להגדיל משמעותית את כוחה במועצה ולהוות לשון מאזניים לקראת ההרכבה הבאה של מועצת העיר. גורמים המקורבים פיאסצקי מספרים כי הם אופטימים מאד והכיוון של הצבעת מחאה לעבר פיאסצקי מייצר סחף גדול שצפוי עוד להמשיך לגדול. במטה פיאצסקי אף מאמינים כי הם מסוגלים אפילו להגיע לכדי אתגור אמיתי של ברוט בדרך לסיבוב שני.

 

 

נראה כי אחד הנושאים שמחזקים את פיאסצקי הוא הקמפיין הממוקד שלה סביב תחבורה ציבורית בשבת. סקר אחר שנערך לאחרונה בעיר מצא כי  67% מהתושבים תומכים בתחבורה ציבורית בשבת – נושא שמפצל את ארבעת המועמדים לראשות העיר – כאשר ראש העיר המכהן לא מתחייב להוציא לפועל תכנית כזאת.

 

כמו כן, סקר אחר שנערך על ידי הסוקר רפי סמית, מצא ממצאים דומים באשר לאחוזי התמיכה בראש העיר המכהן צביקה ברוט, שם עמד ברוט על כ-70%, כך שנראה שלעת עתה מצבו של ברוט יציב ולא נשקפת לו סכנה.

 

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן