11.07.2024 | 20:13

קרדיט תמונה: ללא

משה ליאון במאהל הגבורה: "חייבים לפעול לאחדות מלאה"

ראש עיריית ירושלים ביקר במאהל הגבורה שהקימו משפחות שכולות לפני מספר שבועות בעיר. "במותם ציוו לנו את הניצחון ואת החיים"

קרדיט תמונה: ללא

חיזוק נוסף למאהל הגבורה ולפעילות של המשפחות השכולות. ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, הגיע לביקור במאהל, שהוקם לפני כחודש וחצי בעיר. ראש העיר ליאון הגיע למקום על מנת לחזק את המשפחות השכולות וכן קרא בדבריו לציבור הרחב לבוא לשמוע ולהתחזק מהביקור במאהל. כמו כן התייחס ליאון גם לצורך באחדות בין חלקי העם וקיום צוואת הנופלים שבמותם ציוו את הניצחון והחיים.

לדברי ליאון במהלך ביקורו: "קשה מאוד לבוא ולומר 'באתי לחזק', משום שאני יוצא מחוזק. אני רואה את המשפחות שנמצאות פה, משפחות שאיבדו להן את היקר מכל. אני מכיר את זה לצערי הרב כראש העיר ירושלים שנפלו אצלנו עשרות חיילים במהלך המלחמה האחרונה, ודבר אחד בטוח – הם בהחלט במותם ציוו לנו את הניצחון ואת החיים. אנחנו חייבים לפעול לאחדות מלאה על מנת לגרום להם נחת בשמיים, שידעו שהמלחמה הזאת לפחות איחדה בין כולנו, ולמדנו להקשיב אחד לשני. אני מזמין את הציבור הנרחב לבוא לכאן, להשמיע את דבריו, לשמוע דברים ואני מבטיח לכם שכל אחד יצא מפה מחוזק ועם דעה נוספת".

מנחם קלמנזון, אחיו של אלחנן הי"ד שנפל בקרבות לטיהור בארי וחבר הנהלת פורום הגבורה, אמר בתום הביקור: "הגיע לבקר אותנו ולכבד את זכר הנופלים, מר משה ליאון ראש העיר ירושלים, לשמוע את המשפחות ואת הכאב, לתמוך ולהבין את האחדות והרוח הגדולה של העם. בשם כל הפורום אני רוצה להגיד לך תודה על החיזוק והתמיכה בתקופה כל כך מורכבת. המאהל הזה נועד להעצים את רוח העם, ולחזק אותו, והנוכחות שלך פה בהחלט תורמת לכך. יש כאן רוח גדולה מאוד וחובה לבוא לתת ולקבל".

כאמור, המאהל הוקם לפני למעלה מחמישים יום בכיכר אגרנט, סמוך לסינמה סיטי בירושלים, והוא פועל מידי יום בין השעות 11:00-23:00. מלבד האלפים הרבים שהגיעו עד כה, משמש המאהל כמוקד שממנו יוצאות המשפחות השכולות למאבקים שונים במטרה לבטא את הקריאה שלהם לניצחון ישראל במלחמה. כמו כן במקום נערכו אירועים שונים גם סביב החגים וכן נערכו במקום שתי בריתות של משפחות נופלים שבחרו לקיים אותן במאהל הגבורה.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

נלכדו עם שפעת הנילוס: הפעילות של המשרד להגנת הסביבה

כובע ומים: ההנחיות של משרד הבריאות לקראת עומס החום

על רקע מידע הכזב על קרם הגנה: דיון דרמטי בכנסת

עלייה של 30% בצריכת התרופות: הנתונים המלאים

טיסת הקטמין והמעצר הדרמטי

אפילו המים יקרים: הדיון בכנסת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן