10.07.2024 | 16:09

קרדיט תמונה: ללא

ברכות: הכירו את הכתב הצבאי החדש של מקור ראשון

'מקור ראשון' במינוי חדש – ישי אלמקייס מונה לתפקיד הכתב הצבאי

קרדיט תמונה: ללא

מינוי חדש 'במקור ראשון' – הכתב הצבאי החדש של 'מקור ראשון' הוא ישי אלמקייס. אלמקייס בן 31, נשוי לענבר, במקור מירוחם וכיום מתגורר בירושלים, בעל תואר בתקשורת במכללת ספיר. את דרכו העיתונאית התחיל באתר כיפה, אחרי כשנתיים התחיל לעבוד ככתב מגזין במקור ראשון, ולפני שנה נכנס לתפקיד כתב לענייני חינוך, בריאות ורווחה.

עורך 'מקור ראשון' אלעד טנא: "ישי אלמקייס הוכיח את עצמו ככתב מוכשר ומסור במהלך עבודתו במערכת, ואנו בטוחים שגם בתפקידו החדש ימשיך לספק לקוראים באתר ובעיתון תובנות מעמיקות וכתבות עומק איכותיות. ישי צבר ניסיון רב במהלך עבודתו במערכת, הוא מכיר היטב את עולם הביטחון ואת האתגרים העומדים בפני צה"ל, ואנו מאמינים שידע וניסיון אלו יהיו נכס משמעותי עבורנו. אני מאחל לישי הצלחה רבה בתפקידו החדש אנו בטוחים שיעשה עבודה מצוינת ויספק לקוראי 'מקור ראשון' את התכנים הטובים ביותר".

ישי אלמקייס: "אני מודה לעורך אלעד טנא ולמנכ"ל דורון ביינהורן על האמון. אני נרגש מאוד לקבל את תפקיד הכתב הצבאי של עיתון מקור ראשון ומודה על ההזדמנות להמשיך לעבוד בצוות המוכשר והמקצועי של העיתון והאתר. זאת זכות גדולה לסקר בתקופה כזאת את התחום הצבאי ואעשה כמיטב יכולתי לספק לקוראים תובנות מעמיקות ופרשנות מקצועית על הנעשה בזירה הצבאית".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

נלכדו עם שפעת הנילוס: הפעילות של המשרד להגנת הסביבה

כובע ומים: ההנחיות של משרד הבריאות לקראת עומס החום

על רקע מידע הכזב על קרם הגנה: דיון דרמטי בכנסת

עלייה של 30% בצריכת התרופות: הנתונים המלאים

טיסת הקטמין והמעצר הדרמטי

אפילו המים יקרים: הדיון בכנסת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן