18.07.2024 | 23:02

קרדיט תמונה: unsplash

מערך הבטחון בירושלים מורחב: הצעד של העירייה

יריד תעסוקה לירושלמים למגוון תפקידים במערכות הביטחון וארגוני ההצלה

קרדיט תמונה: unsplash

 

עיריית ירושלים מציעה לירושלמים להשתלב במערך הביטחון ומפיקה יריד תעסוקה המציע תחת קורת גג אחת מגוון משרות במערכות הביטחון וההצלה השונות

ביום רביעי בשבוע הבא (27/03), תקיים הרשות העירונית לתעסוקה אירוע לגיוס ירושלמים למערך כוחות הביטחון וההצלה השונים

האירוע יתקיים במבנה "נפש בנפש" (רחוב שדרות יצחק רבין 10) – בין השעות 14:00-18:00, יהיה פתוח לקהל ללא עלות, וייקחו בו חלק מגוון רחב של מעסיקים ממשרדי הממשלה השונים ומכוחות הביטחון: משרד ראש הממשלה, משרד החוץ, משטרה, צה"ל, איחוד הצלה, מד"א, משמר הכנסת, וחברות אבטחה פרטיות.

מדובר ביריד ייחודי במסגרתו יוצבו דוכני מידע, ונציגי שירותי הביטחון וההצלה יציגו בו את המערכות ויציעו אפשרויות שילוב מגוונות לקבוצות שונות: סטודנטים, אקדמאים, בוגרי צבא, בעלי הכשרות שונות וכד'.

למשתתפים תינתן אפשרות לשאול שאלות ולקבל מידע ספציפי על תהליכי המיון, בדגש על התאמתם האישית.

בנוסף, יספקו יועצי הרשות העירונית לתעסוקה הכוונה בכתיבת קורות חיים, ילוו את המעוניינים בהגשת מועמדות בתהליכי המיון ויחברו אותם ישירות למגייסים באופן שיקצר משמעותית את הליך הקבלה המקובל.

היוזמה להפקת האירוע היא של הרשות העירונית לתעסוקה הפועלת בשגרה ובימי חירום לקידום התעסוקה בעיר.

הצוותים המקצועיים, המחוברים לצרכי השטח המשתנים, זיהו את השלכות ה-7 לאוקטובר על שוק התעסוקה, עם גיוסם המסיבי של עובדים רבים למילואים ובהמשך עם חזרתם לשוק העבודה.

כמו כן, זיהו צוותי הרשות כי בשל המציאות החדשה המחייבת התאמה והסדרה מחודשת, חלה עלייה משמעותית בצרכי הביטחון, באופן שמחייב תגבור כוח אדם וגיוס מסיבי של עובדים חדשים, כשבמקביל רבים מהאזרחים החלו לחפש את מקומם במערך הביטחון המדיני.

האירוע יפתח שעריו בפני ירושלמים המעוניינים להשתלב במערך הביטחון וההצלה, ובו בזמן יספק פלטפורמה איכותית למעסיקים הרלוונטיים לגיוס עובדים איכותיים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עוד מיזם מבורך וייחודי המעניק הזדמנות לירושלמים המעוניינים להשתלב במערך הביטחון, להיפגש עם נציגי המערכות השונות, להיחשף למגוון התפקידים ולקבל את הליווי המקצועי הנדרש באופן שיקצר עבורם הליכי קבלה. אני קורא לתושבים המעוניינים להשתלב במערך הביטחון וההצלה הלאומי להירשם לכנס ולנצל את ההזדמנות להיעזר בנציגי המערכות הביטחוניות ובעובדי הרשות העירונית לתעסוקה להתחיל בתהליך הגיוס. בהצלחה!".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן