13.04.2024 | 02:46

קרדיט תמונה: צו 9

תנועת צו 9 ובני משפחות חטופים קיימו מסיבת עיתונאים במעבר כרם שלום

"תחזרו את החטופים הביתה כי הזמן שלהם נגמר"

קרדיט תמונה: צו 9

"תחזרו את החטופים הביתה כי הזמן שלהם נגמר. תפסיקו להתעסק בלעצור אותנו ולהכניס עוד ועוד סיוע לאיוב. תעצרו את המשאיות לחמאס. תעשו את הדבר הומנטרי היחידי שיש, להחזיר את החטופים ולשמור על החיילים."

רעות בן חיים- ממקימי תנועת צו 9
הקמתי לפני כחודש את תנועת צו 9. אני תושבת נתיבות מגדלת שמונה ילדים למציאות טראומית של טילים ומבצעים ואין באמת שקט ואין ביטחון. קמנו לעשות ביחד מעשים אפקטיים שמשנים את המציאות. אנשים מימין ומשמאל, דתיים וחילונים-
עוצרים את האספקה לאויב.

אנח מקבלים פיידבקים מחיילים ששולחים לנו מתוך עזה הודעות מרגשות וגם משפחות החטופים היקרות. לפוליטיקאים אנחנו אומרים אם אתם מגיעים לכאן תגיעו רק ביחד, ימין ושמאל. אבל באמת אין צורך. אנחנו כאן. תעשו את ההחלטות הנדרשות בממשלה ובכנסת.

יעל סבריאגו אחיינתו של ליאור רודאיף החטוף בעזה:
הצטרפתי לחסימות של צו 9. ליאור, דוד שלי חולה לב ואנחנו יודעים שהוא לא מקבל התרופות מצילות החיים שלו.

הסרטונים של שירי ביבס ואריאל וכפיר שנחטפו על ידי חיות אדם שאליהם מגיעות המשאיות האלה. נותנת לחמאס כוח להתבסס. חייבים להמשיך את הלחץ. תחזרו אותם הביתה כי הזמן שלהם נגמר. תפסיקו להתעסק בלעצור אותנו ולהכניס עוד ועוד סיוע. תעצרו את המשאיות. תעשו את הדבר הומנטרי היחידי שיש. ולהחזיר את החטופים ולשמור על החיילים.

אלקנה פרדמן- ניצול ממסיבת הנובה: – יש לי שישה חברים חטופים: איתן, אליקים, רון, בר שלומי אנדריי. לא הגינוי שהאיוב מקבל סיוע. אני קורא לממשלת ישראל להפסיק את הבזיון הזה.

שעבאן א- סייד אביו של הישאם א- סייד החטוף בידי החמאס קרוב לעשור:
הבן שלי עבר לעזה ואנחנו עוברים את מה שהמשפחות עברות כבר כמעט 10 שנים.
באתי לתמוך בצו 9 להגיד להם כל הכבוד. הסיוע הזה לא מגיע לא לחטופים ולא לעם בעזה. זה מגיע לידי החמאס. ישר כוח ומאוד מודים לכם, רוב המשפחות תמוכות בכם.

שלמה שריד- מילומנאיק משוחרר ורכז השטח של צו 9:
"אחרי לחימה ארוכה בעזה, השתחררתי לאחרונה מהמילואים. ראיתי בעיניים את החמאסניקים סוחבים אספקה אליהם בהפסקת האש הראשונה. היינו מוכנים למחיר הזה בשביל לקבל כל יום את חטופינו בחזרה. מה שלא היינו מוכנים אליו, זה שהחטופים שלנו הפסיקו לחזור אבל האספקה לחמאס רק הולכת ומתגברת.

ספי בן חיים- ממובילי תנועת צו 9:
כאן במקום הזה נעצרתי. אנחנו יודעים שהרמטכ"ל וראש הממשלה מקיימים ישיבות על המחאות נגד הכנסה סיוע לאיוב. אנחנו נמשיך בכל הכוח. במקום שהקבינט יתעסק בהחזרת החטופים הוא מתעסק בעצירה שלנו מלחסום את האספקה לאיוב. זה הקול של העם.

עו"ד דבי שרון- תושבת יתד:
במשך יומים הייתי בממ"ד ביחד עם הבן האוטיסטי ושלושה נכדים. חשבנו שלא נצא משם בחיים ובזכות קרקליות גיבורות אנחנו נמצאים פה עכשיו. אחרי הגבורה הזאת זה רק היה טבעי להתחבר לעשייה. איפה שאנחנו יכולים לתרום כאזרחים. אנחנו כולנו אחד. אנחנו מתכוונים להגיע ולפעול במרכז ובכל הארץ. אם אתם לא תגיעו אל הגבול- הגבול יגיע אליכם. הסכנה כאן היא של כל המדינה.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

ראשון לציון מתרחקת מתחבורה בשבת

בדרך למהפכה באיתור סרטן שלפוחי השתן

חסין מוות? ה״משטובות״ משתוללות בשטחים

"עוטפים באהבה" – תערוכה חדשה המוקדשת לתושבי מערב הנגב וגבול הצפון בנתב״ג

יהלום לא מלוטש: הפתעות במסחר ביהלומים

הצפון נפרד מארז: האירוע שהתקיים על שפת הכנרת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן