14.06.2024 | 21:12

קרדיט תמונה: רץ ברשת.

בנות למטבח? החוגים שמסעירים את כפר סבא

חוג נגרות לבנים וחוגי אמנות ובישול לבנות בסבסוד העירייה מסעירים את כפר סבא. נציגי מרצ בעיר: ״לא יקרה. ניאבק בקיצוניים״.

קרדיט תמונה: רץ ברשת.

אירוע חדש מסעיר את כפר סבא. לאחר שנציג ש״ס בעיר התהדר ברצונו להקים שכונה חרדית בכפ״ס, כעת רועשת הרשת בעיר פעם נוספת כשתושבים מאשימים: ״העירייה מסבסדת חוגים המיועדים לילדים,כשחוג הנגרות מופנה לבנים וחוגי האומנות והבישול מופנים לבנות״. הפוסטרים עם מיתוג של העירייה ומופצים בעיר מעוררים סערה רבה ונציגי מפלגת מרצ-הירוקה כבר החלו בהחתמת תושבים על עצומה

בפוסט שפרסמו בנושא כתבו במפלגת מרצ- הירוקה: ״ילדים לנגרות וילדות למטבח? לא ניתן לדבר הזה לקרות בכפר סבא! עוצרים עכשיו את הטירוף!
עיריית כפר סבא מסבסדת, על חשבוננו, חוגי העשרה לילדים. עד כה, טוב ויפה. היום גילינו כי מסתבר שלא רק שהחוגים האלה מתקיימים בהפרדה – אלא שיש בהם חוקים ברורים: חוג נגרות לבנים וחוג בישול ואומנות לבנות״.

 

עוד הוסיפו: ״ישראל נמצאת בצומת דרכים, אל מול המשוגעים והקיצוניים שרוצים להוציא נשים מהמרחב הציבורי, ראינו לצערנו הרב כולנו את גבורת הנשים שהוכיחו במלחמה הזאת למה הן מסוגלות. בעוטף, בקיבוצים ובתוך עזה. אך מסתבר שדווקא פה, בכפר סבא, יש מי שעדיין מאמינים שלנשים יש תפקידים אחרים. אנחנו לא ניתן לזה לקרות, העיריה לא תגיד לבנות שלנו מה מותר או אסור להן לעשות!
דרשנו מהעירייה לבטל את האירועים האלה לאתר, מזמינים אתכם לחתום על העצומה ולהצטרף לדרישה שלנו. בואו נוכיח שרוב תושבי כפר סבא לא מוכנים לתת לזה יד״.

 

לעצומה

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן