16.06.2024 | 16:28

קרדיט תמונה: יח"צ אמצ'אם ישראל

מי הישראלים שמחזקים את הקשר עם ארה״ב?

מחזקים את הקשרים עם ארה"ב: שגריר ארה"ב בישראל ג'ק לו נפגש עם בכירי אמצ'אם ישראל (לשכת מסחר ישראל-אמריקה)

קרדיט תמונה: יח"צ אמצ'אם ישראל

אמש (ג', 30.1) קיים השגריר הנכנס של ארה"ב בישראל, ג'ק לו, מפגש עם בכירי אמצ'אם, בשגרירות ארה"ב בירושלים בנושא יחסי המסחר בין ישראל לארה"ב. בפגישה נכחו סגני הנספחים הכלכלי והמסחרי משגרירות ארצות הברית בישראל. השגריר עודכן על פעילות אמצ'אם העניפה בארץ ובארה"ב ונדונו שיתופי הפעולה המסחריים והכלכליים בין המדינות בתחומי הבריאות, הפודטק והאקלים, בהיבטים בי-לטרליים ואזוריים. בסיום הפגישה סוכם כי יערכו מפגשים נוספים עם חברי הדירקטוריון וחברי הלשכה על מנת להעמיק ולקדם את שיתופי הפעולה העסקיים והכלכליים בין המדינות וכן במרחב האזורי להגברת היציבות האזורית.

אורן שגיא יו"ר אמצ'אם ישראל ומנכ"ל סיסקו ישראל:"ידידנו המסור, שגריר ארה"ב בישראל ג'ק לו, קיים פגישת עבודה ראשונה עם אמצ'אם ישראל וקיבל סקירה מקיפה אודות פעילות הלשכה בתחומי העסקים, הטכנולוגיה, הבריאות והקיימות. הפגישה הייתה חיובית עם צעדים משמעותיים להמשך. מדינת ישראל נמצאת באחת התקופות הקשות בתולדותיה וטוב לראות את התייצבותו של השגריר לצידה של מדינת ישראל בתקופה חשובה זו"

עודד רוז, מנכ"ל אמצ'אם ישראל: "שמחנו להשתתף בפגישה החשובה עם השגריר לו. אמצ'אם ישראל מאגדת למעלה מ-250 חברות ישראליות ואמריקאיות המהוות כשליש מהכלכלה הישראלית, ולכן דווקא בעת הזו שישראל בעיצומה של מלחמה, חשוב להמשיך ולקיים את הפעילויות העסקיות והכלכליות בין המדינות".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן