25.02.2024 | 22:46

קרדיט תמונה: יח"צ אמצ'אם ישראל

מי הישראלים שמחזקים את הקשר עם ארה״ב?

מחזקים את הקשרים עם ארה"ב: שגריר ארה"ב בישראל ג'ק לו נפגש עם בכירי אמצ'אם ישראל (לשכת מסחר ישראל-אמריקה)

קרדיט תמונה: יח"צ אמצ'אם ישראל

אמש (ג', 30.1) קיים השגריר הנכנס של ארה"ב בישראל, ג'ק לו, מפגש עם בכירי אמצ'אם, בשגרירות ארה"ב בירושלים בנושא יחסי המסחר בין ישראל לארה"ב. בפגישה נכחו סגני הנספחים הכלכלי והמסחרי משגרירות ארצות הברית בישראל. השגריר עודכן על פעילות אמצ'אם העניפה בארץ ובארה"ב ונדונו שיתופי הפעולה המסחריים והכלכליים בין המדינות בתחומי הבריאות, הפודטק והאקלים, בהיבטים בי-לטרליים ואזוריים. בסיום הפגישה סוכם כי יערכו מפגשים נוספים עם חברי הדירקטוריון וחברי הלשכה על מנת להעמיק ולקדם את שיתופי הפעולה העסקיים והכלכליים בין המדינות וכן במרחב האזורי להגברת היציבות האזורית.

אורן שגיא יו"ר אמצ'אם ישראל ומנכ"ל סיסקו ישראל:"ידידנו המסור, שגריר ארה"ב בישראל ג'ק לו, קיים פגישת עבודה ראשונה עם אמצ'אם ישראל וקיבל סקירה מקיפה אודות פעילות הלשכה בתחומי העסקים, הטכנולוגיה, הבריאות והקיימות. הפגישה הייתה חיובית עם צעדים משמעותיים להמשך. מדינת ישראל נמצאת באחת התקופות הקשות בתולדותיה וטוב לראות את התייצבותו של השגריר לצידה של מדינת ישראל בתקופה חשובה זו"

עודד רוז, מנכ"ל אמצ'אם ישראל: "שמחנו להשתתף בפגישה החשובה עם השגריר לו. אמצ'אם ישראל מאגדת למעלה מ-250 חברות ישראליות ואמריקאיות המהוות כשליש מהכלכלה הישראלית, ולכן דווקא בעת הזו שישראל בעיצומה של מלחמה, חשוב להמשיך ולקיים את הפעילויות העסקיות והכלכליות בין המדינות".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן