18.07.2024 | 22:36

קרדיט תמונה: יחצ

רדיו 103fm מתחזק: 9.5 אחוזי האזנה בסקר TGI

103fm רושמת עלייה בשיעורי ההאזנה בכלל קבוצות הגיל

קרדיט תמונה: יחצ

גם בימי שגרה וגם בימי לחימה: רדיו 103fm זוכה לעלייה בשיעורי ההאזנה בחציון השני של 2023 – כך עולה מסקר טי.ג'י.איי שפורסם הבוקר (שלישי).

על פי הנתונים, הרדיו רושם שיעור האזנה גבוה של 9.5 אחוזים. מדובר בעלייה מהחציון הראשון של השנה, אז עמד הנתון על 9.1 אחוזים. בדירוג רוחבי של כלל התחנות, נמצאת 103fm בצמרת הטבלה בין תחנות הרדיו האזוריות (יחד עם התחנה־האחות eco99fm).

לפי הסקר, על אף ירידה שנרשמה בהאזנה לחלק לא קטן מתחנות הרדיו בחציון השני של השנה (הנובעת מדגימת ההאזנה בחודשים הראשונים של המלחמה), ובהן תחנת האקטואליה הארצית 'כאן רשת ב", הצליחה רדיו 103fm לשמר ואף לחזק את בסיס מאזיניה בכלל שכבות הגיל.

תוכניות הבוקר של הרדיו, ובהן יומן הבוקר 'שבע תשע' עם אודי סגל וענת דוידוב והתוכנית המצליחה של ינון מגל ובן כספית, רשמו עלייה בנתוני ההאזנה. נוסף עליהן, גם תוכנית הספורט של 103fm בהגשת רון קופמן התחזקה בנתוני הסקר.

במקביל, מחזק רדיו 103fm את זרוע הדיגיטל שלו, ושומר על יתרון משמעותי במספר העוקבים מבין כלל התחנות האזוריות, עם יותר מ־350 מיליון צפיות בעמודי האתר והיישומון, ויותר מ־308 אלף עוקבים בכלל הרשתות החברתיות.

ספריית ה־AOD המקיפה של הרדיו נהנית מנתוני האזנה מאמירים. כך, לדוגמה, תכני תוכנית הרדיו של מגל וכספית נוגנו לאורך השנה יותר מ־72.5 מיליון פעמים, על ידי 13.6 מיליון משתמשים בארץ ובעולם. ל'שבע תשע' נרשמו קרוב ל־60 מיליון האזנות באתר ובאפליקציה. כמו כן, תוכניות האקטואליה והבידור של הרדיו זכו לעוד עשרות מיליוני השמעות.

לאורך 2023 חצה הרדיו את רף 15 מיליון הצפיות בעמודי הסושיאל השונים, ואלה קיבלו יותר מ־1.2 מיליון לייקים.

איתמר דרוקמן, מנכ"ל רדיו 103fm: "מודה למאזינינו על האמון בנו כתחנת אקטואליה מובילה, במיוחד בתקופה הזו. נמשיך לעבוד קשה עבורכם גם ב־2024".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן