27.02.2024 | 23:12

קרדיט תמונה: unsplash

״בלי קבלה״: בדיקת המכס שהשתבשה

"העיקר יש לך פה מלחמה. אני המלחמה שלך? את צריכה להתבייש. בושה וחרפה״״

קרדיט תמונה: unsplash

בתחילת השבוע חזרו בני הזוג בוזגלו מחופשה בחו"ל והתבקשו לעצור לבדיקת מכס שגרתית. במהלך הבדיקה התגלתה ברשותם שקית של מותג היוקרה FENDI עליה התבקשו להציג קבלה – ומכאן הסיפור הסתבך.

על פי התלונה, בוזגלו התלהם בטענה כי בכל פעם שהוא עובר במכס מתנכלים אליו ומשקפים אותו. הוסבר לנוסע כי אין מדובר בדבר המתנהל אישית כלפיו וכי עובדי המכס מבצעים את עבודתם. הזוג הציג את הקבלה והובהר להם כי עליהם לשלם מיסים וקנס כספי. בני הזוג לא אהבו את ההחלטה ועל פי תיעוד שהגיע אלינו, התפתחה מריבה בין הצדדים.

"העיקר יש לך פה מלחמה. אני המלחמה שלך? את צריכה להתבייש. בושה וחרפה. קשה לך לראות מישהו שחוזר עם מותג. אני יודע שזה קשה. מה לעשות? זאת המדינה", הטיח בוזגלו בעובדת המכס. עדי הוסיפה: "קופה. איזה יפה את. את מהילדות בבית ספר שקיבלו כאפות. יאללה, תגזגזי. אין לך עוד אנשים לעצור? למה את מחפשת לעשות בלגן? אנשים חוזרים מטיסה ואת מחפשת לעשות בלגן, להתחרקש. תשחררי, אל תיכנסי לפינות שאת אחרי זה לא יודעת איך לצאת מהן. תבדקי כשאת יוצאת מפה עם מי יש לך עסק". עובדת המכס שאלה: "אתם מאיימים עליי?", כשעדי השיבה: "כן, היא טיפוס. מחפשת בלגן".

הוויכוח בין הצדדים התקיים בשתי סיטואציות. תחילה כשנעצרו לבידוק ופעם נוספת לאחר שהתבקשו לשלם באשראי בלבד ולא במזומן – אז בחר אסי לא לשלם והמריבה בין הצדדים המשיכה באזור היציאה מהמכס.

הסיפור לא הסתיים כאן. יום אחרי התקרית, חזר בוזגלו לאולם המכס בנתב"ג, כשלטענת עובדים במקום, נכנס ללא אישור. הוא פגש שם את אחת העובדות שהתעמתה איתו ואמר לה: "אני מקווה שיש לך עור של פיל, למה אני הולך לסחוב אותך למשפט ואני מכין לך תביעה כזאת גדולה שלא תדעי איך לצאת ממנה".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

אין אינטרנט? ההשפעות של המלחמה בים האדום

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן