18.07.2024 | 22:54

קרדיט תמונה: דוברות המשטרה

לאן נעלם הברזל של אופקים? דווקא לא לעזה

הוגש נגד תושב העיר רהט, כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים בגין גניבות ברזל המיועד לבניית תשתיות בשכונת הפארק באופקים

קרדיט תמונה: דוברות המשטרה

במסגרת תכנית העבודה של המחוז הדרומי, שקבע מפקד המחוז- ניצב אמיר כהן, שהחליט להגדיר לצד המעצרים והתפיסות גם יעדי חילוט של רכוש וכסף וזאת בכדי לתקוף את אותם עבריינים בהיבט הכלכלי, נתפסה המשאית שבאמצעותה ביצע את העבירות לצורך בקשת חילוט ששוויה מוערך בכ- 400,000 ₪.

תחנות שגב שלום ואופקים של מרחב הנגב במחוז הדרום פתחו בחקירה משותפת בעקבות דיווח שהתקבל בתחילת חודש ינואר על גניבות ברזל המיועד לבניית תשתיות של גשר בשכונת הפארק באופקים, וגניבת צינורות מים המיועדים להחלפת תשתיות ממתקן חברת מקורות בקיבוץ משאבי שדה.

על פי החקירה, החשוד, תושב רהט, עבד כנהג משאית בחברה שעוסקת בסחר במתכות.
בתחילת חודש דצמבר, החשוד הגיע לאתר "הגשר" בעיר אופקים והעמיס על גבי המשאית ברזל במשקל של כ- 18 טון ולאחר שפרק את הברזל במפעל בו עבד, חזר למקום בשנית והעמיס עוד כ 15 טון ברזל אותם פרק שוב במפעל, בשווי כולל של כ 87,000 ₪.

בהמשך, בתחילת חודש ינואר השנה, הגיע החשוד פעם נוספת לאתר "הגשר" בעיר אופקים והעמיס על גבי המשאית ברזל במשקל 10 טון בשווי של 37,000 ₪ אותם פרק במגרש גרוטאות באשדוד.

במסגרת החקירה עלה כי גם בסוף חודש דצמבר, הגיע החשוד בשתי הזדמנויות שונות לאתר מקורות במשאבי שדה, שם העמיס 20 טון של צינורות ברזל בשווי כולל של 80,000 ₪ אותם פרק ברהט.

החשוד, בשנות ה 20 לחייו, נעצר לחקירה בתחנות שגב שלום ואופקים של מרחב הנגב במחוז הדרומי ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט. בסיום חקירתו הוגש על ידי שלוחת תביעות נגב של חטיבת התביעות, כתב אישום ובקשת המשך מעצר עד לתום ההליכים ובקשה לחילוט המשאית ששוויה מוערך בכ- 400,000 ₪, אשר נתפסה במסגרת החקירה.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן