21.02.2024 | 12:29

קרדיט תמונה: יח״צ

יוזמה בראשון לציון: מכתב לתמיכה ברטמכ״ל ונגד הקיצוניים

חברת המועצה אילנית הרוש (מרצ) מחיתמה את תושבי העיר על מכתב תמיכה בשם ׳תושבי ראשון לציון׳.

קרדיט תמונה: יח״צ

לאחר שעשרות רשויות צירפו את שמן למכתב תמיכה ברמטכ״ל נדהמו תושבים בראשון לציון שאף נציג של העירייה לא צירף את שמו. בעקבות כך יזמה חברת המועצה ממרצ, אילנית הרוש, מכתב תמיכה של כל תושבי העיר עליו חתמו כבר מאות תושבים: ״לא ניתן לקיצוניים לדבר בשמנו. ראשל״צ מגבה את צהל והרמטכ״ל״.

לאחר הסערות האחרונות בקבינט יזמו ברשויות המקומיות מכתב תמיכה ענק ברמטכל ובצהל נגד ״ההשתלחויות״ לדבריהם של נציגי הקבינט ברמטכ״ל. עשרות ראשי רשויות חתמו על המכתב, אך למרות זאת, במספר ערים מרכזיות ביניהן ירושלים, ראשון לציון, בת ים ועוד נדהמו לגלות כי הרשויות שלהן לא חתמו על המכתב. הסערה הציבורית הובילה ליוזמה יוצאת דופן בעיר ראשון לציון, שם החלה חברת המועצה אילנית הרוש (מרצ) להחתים את תושבי העיר על מכתב תמיכה בשם ׳תושבי ראשון לציון׳.

לחתימה על העצומה: https://themajority.co.il

בדבריה כתבה הרוש: ״כל תושבי העיר נדהמו לגלות שעיריית ראשון לציון לא לקחה חלק במכתב המחזק את הרמטכ״ל וכוחות הביטחון אל מול הקרקס המבזה בקבינט והיחס שקיבלו מהקיצוניים והמשיחיים שמפריעים לניהול המלחמה. ראשון לציון לא נכנעת לקיצוניים ולא תתן להם לנהל אותה, אנחנו מגבים אתכם ומצטרפים למכתב״.

עוד הוסיפו התושבים שחתמו על המכתב: ״לא יכול להיות שהעיר שלנו, בה משרתים עשרות אלפי חיילים ואנשי מילואים תעמוד מנגד״.

העצומה המיוחדת הזאת מתגלגלת בין תושבי העיר בוואטסאפים וברשתות החברתיות והגיע תוך מספר שעות כבר למאות חתימות של תושבי ראשון לציון שכתבו: ״אלפי ראשל״צים מוכיחים שתושבי העיר לא נכנעים לקיצוניים ולא נותנים להם לנהל אותנו! עשרות רשויות מקומיות ברחבי הארץ חתמו על מכתב תמיכה ברמטכ״ל מול הקיצוניים והמשיחיים ואף נציגות של עיריית ראשל״צ לא חתמה! מצטרפים עכשיו ליוזמה של חברת המועצה אילנית הרוש וחותמים על המכתב. כולם חותמים עכשיו ומוכיחים שראשל״צ לא נכנעת. הצטרפו אלינו״.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

תנועת צו 9 ובני משפחות חטופים קיימו מסיבת עיתונאים במעבר כרם שלום

דרמטי: ניצולי השואה קיבלו בשורה יוצאת דופן

לא תאמינו איפה אותרו רימוני רססו שנגנבו מצה״ל

זהירות! משחת השיניים של המותג המוכר משווקת ללא אישור משרד הבריאות

הסוף להמתנות: ההכרזה של המרכז הרפואי לגליל בנהריה

בדרך לגל עלייה חדש: ההחלטה של השר

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן