25.02.2024 | 22:00

קרדיט תמונה: ללא

הבשורה שתפתיע את חובבי הכדורגל בכרמיאל

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, הגיע בשבוע האחרון לביקור בכרמיאל במסגרת כוונתה של ההתאחדות לכדורגל להשקיע בכדורגל שנמצא בפריפריה

קרדיט תמונה: ללא

במהלך הביקור שכלל גם סיור במגרש הכדורגל העירוני, קיימו ראש העיר משה קונינסקי ויו"ר ההתאחדות שינו זוארץ פגישת עבודה בעירייה שבה השתתפו: מנכ"ל ההתאחדות ניב גולדשטיין , סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הספורט עו"ד אליסה דריקר מן, ראש רשות הספורט בעיר אבי גיסברג , מנכ"ל הפועל כרמיאל עומרי דרור ו פרדי לסרי מהנהלת הקבוצה.

ראש העיר משה קוניסקי , סקר בפני יו"ר ומנכ"ל ההתאחדות לכדורגל את התפתחות הכדורגל בעיר וציין שכיום, פעילים במועדון הכדורגל הפועל כרמיאל, כ-1250 שחקנים והוא מצוי בקצב גדילה והדגיש, "עד לפני 4 שנים לא היו למועדון קבוצות נוער ובוגרים. אנחנו מעוניינים מאוד לפתח את העיר גם מבחינת כדורגל, ילדים שמתעסקים בכדורגל". עוד ציין, כי מחלקת הנוער מונה גם קבוצות נשים שבהן פעילות 100 ילדות ונערות והמתקנים בעיר אינם מספיקים.

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ , סיכם, "יש כאן עיר מדהימה, עיר שמדברת כדורגל ומונה מספר גדול של שחקנים. ההתאחדות לכדורגל תשקיע ותעשה כל שביכולתה כדי לשפר את הקיים בכדורגל שנמצא בפריפריה ואני בטוח שנראה בעתיד הלא רחוק את מועדוני הפריפריה הולכים וגדלים. עם תוכנית נכונה ומתאימה אני מאמין שזה אפשרי."

עוד סוכם, כי בימים הקרובים תתקיים פגישה של ראש רשות הספורט העירונית בכרמיאל אבי גיסברג יחד עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ ומנכ"ל התאחדות ניב גולדשטיין במשרד התרבות והספורט בירושלים במטרה לקדם נושאים הקשורים לכדורגל בעיר.

ראש העיר משה קונינסקי הודה ליו"ר ההתאחדות שינו זוארץ ולמנכ"ל ניב גולדשטיין על ביקורם ועל נכונותם לבדוק ולסייע איך ניתן למנף את הכדורגל בעיר.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן