25.02.2024 | 20:57

קרדיט תמונה: משטרה

שוטרי מחוז מרכז פענחו את תיק הרצח של איה חג'אג' ז"ל שאירע לפני כחודש בלוד

הצהרת תובע נגד אביה, אחיה וקרוב משפחה נוסף תושבי חורה

קרדיט תמונה: משטרה

שוטרי מחוז מרכז פענחו את תיק הרצח של איה חג'אג' ז"ל שאירע לפני כחודש בלוד ובהתאם לממצאי החקירה הגישה המשטרה לבימ"ש הצהרת תובע נגד אביה, אחיה וקרוב משפחה נוסף תושבי חורה

חוקרי היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה (יל"פ) במרחב שפלה פתחו בחקירה לפני כחודש עם קבלת דיווח בדבר אשה בהיריון מתקדם שנדקרה מספר רב של פעמים, לעיני ילדיה הקטנים, ברחוב העליה בעיר לוד, כאשר הדוקר נמלט מהמקום.

עפי גורמי רפואה, הקורבן, תושבת העיר בת 25, פונתה במצב קשה לקבלת טיפול במרכז רפואי אך שם נקבע מותה ומותו של העובר שברחמה.

פעולות חקירה רבות שביצעו חוקרי היל"פ בשיתוף שוטרי תחנת לוד בזירה ובמהלך החקירה הביאו לזיהוי מספר חשודים במעורבות, תושבי חורה, בהם אביה ואחיה של הקורבן וקרוב משפחה נוסף.

כאמור, שוטֹרי מחוז מרכז עצרו ביום האירוע שני חשודים – בגיר בן 51 וקטין בן 14 וכעבור מספר ימים עצרו חשוד שלישי בן 15, כולם קרובי משפחתה.

עם התפתחות החקירה וביסוס הראיות, עלה החשד כי אחיה בן ה – 14 של הקורבן, דקר אותה למוות ולאחר מכן נמלט מהזירה ברכב שהמתין לו, בו נהג בן דודו בן ה- 15 אל הדרום.

מעצרם של החשודים הוארך בבימ"ש מעת לעת בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה ובסיומה, עם גיבוש תשתית ראייתית, הוגשה נגדם בבימ"ש השלום בראשון לציון הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום בימים הקרובים.

מפקד מחוז מרכז – ניצב אבי ביטון שיבח את חוקרי יל"פ שפלה ותחנת לוד, על ניהול מקצועי של חקירה שהביא בסיומה לפענוח מהיר של הרצח והבאתם של המעורבים לדין.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן