14.06.2024 | 15:13

קרדיט תמונה: מפלגת הצעירים תל אביב

הצעירים מעלים טון: ״בזמן שאנחנו טוחנים הם טוחנים אותנו״

קמפיין חריף למען הצעירים החל בתל אביב

קרדיט תמונה: מפלגת הצעירים תל אביב

מפלגת הצעירים בתל אביב, בראשות סגנית ראש העיר חן קראוס, יצאה השבוע בקמפיין חריף למען המילואימניקים, הסטונדטים וההורים הצעירים. במודעות נכתב: ״מילואימניק, בזמן שאנחנו טוחנים, הם טוחנים אותנו״. כהאשמה לכך ששולחן מקבלי ההחלטות במועצות הערים ובמדינה לא כולל צעירים ואינו מתחשב בצרכיהם.

הרשימה, שחלק מחבריה נמצאים כעת בשירות מילואים פעיל ומתקשים להריץ את הקמפיין, פתחה ביריית פתיחה אגרסיבית לאור תלונות רבות של משרתי מילואים שאינם מקבלים מהעירייה ומהמדינה דבר כעת. כמו כן, מכוון הקמפיין גם כלפי סטונדטים צעירים שמתחילים כעת את שנת הלימודים שלהם באפלה, בעוד מצב המלחמה ממשיך וכאשר רבים מהם נמצאים בשירות מילואים או קרוביהם נמצאים בשירות מילואים פעיל. כמו כן, גם ההורים הצעירים ובעלי העסקים זכו להתייחסות בקמפיין.

לטענת מפלגת הצעירים התל אביבית, העובדה שבין מקבלי ההחלטות אין אף אחד שסופר את הצעירים ואף אחד שחש על בשרו את בעיות הצעירים, מייצרת התעלמות מוחלטת ממי שנמצאים כעת בחזית. בין אם בחזית המלחמה כלוחמי מילואים ובין מפעילי מטות ההתנדבות וההורים הצעירים שצריכים לשלוח ילדים לגנים.

חן קראוס סגנית ראש עיריית תל אביב, שבעלה משרת כעת בשירות מילואים פעיל מסרה: ״לא ייתכן שבזמן שחברי הרשימה במילואים, המדינה תתעלם מאיתנו. לא הגיוני שיש אפס הבנה בין מקבלי ההחלטות לסיטואציה שנמצאת בה כעת אמא צעירה, כמוני, שמצד אחד משמשת כחד הורית לכל דבר בימים אלה ומהצד השני צריכה גם לנהל משמרות במסגרות על מנת לדאוג לשלום הילדים. אנחנו נשנה את זה״.

 

במפלגה קידמו את עמוד העצומה וקראו לציבור להצטרף אליהם לקריאה:

https://youngtlv.co.il/

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן