25.02.2024 | 20:29

קרדיט תמונה: ללא

נגיש לכולם: הבשורה שמסעירה את בני ברק

הוסדרה תחבורה ציבורית רציפה של חברת 'דן' לבריכה העירונית 'קאנטרי בני ברק' למשך כל שעות פעילות קווי התח"צ

קרדיט תמונה: ללא

הבריכה העירונית 'קאנטרי בני ברק BBA' שהפכה לבשורה היסטורית בעיר, הפכה לעובדה של ממש ולבשורה אמיתית עבור אלפי תושבי העיר הזוכים לבריכה אולימפית מקצועית ומפוארת, הפועלת לאורך כל עונות השנה על טהרת הקודש בפיקוח רבני העיר שליט"א. כעת זוכה בני ברק גם להסדרתה של תחבורה ציבורית נרחבת לאורך כל שעות היום והערב המאוחרות, במחיר נסיעה עירונית רגילה באמצעות חברת 'דן'.

בפעילות ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין מול חברת 'דן' ובהשתדלות מיוחדת של סגן שר התחבורה ח"כ הרב אורי מקלב, הוחלט על הארכת מסלול הנסיעה של הקווים 3 ו-4 שפעלו ממתחם מבצע חדש לכיון רחוב קהילות יעקב, כאשר מהיום תחנת הסיום של הקו תהיה בפתח הקאנטרי שבשכונה החדשה 'איילת השחר' ההולכת ונשלמת בעיר.
הארכת מסלולי הקווים תתבצע לשני הכיוונים, כאשר הקו גם יחל את פעילותו מרחבת הקאנטרי לאורך כל שעות הפעילות החל מהשעה 05:50 ועד לסיום השירות בשעות 23:50, בכך הפך הקאנטרי לנגיש וקרוב עבור כלל תושבי העיר שיהנו מהיום מתחבורה מסודרת ורציפה ברחבי העיר.

הבריכה העירונית 'קאנטרי בני ברק' נבנתה בהשקעה עירונית כבירה בכדי לתת מענה לחוסר הדחוף בעיר מזה שנים, כאשר תושבי העיר הזקוקים לכך וכך גם רבבות ילדי העיר שביקשו ללמוד שחייה, נאלצו להיטלטל לערים רחוקות ולמקומות שאינם מותאמים. מאז הציב ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין את החזון, קודמה הפעילות באופן מואץ בפעילות יחידות העירייה ומינהל הכספים שריכז את הפרויקט. ואכן הבריכה העירונית בנוייה בגודל אולימפי של 1250 מ"ר בקומפלקס ענק הכולל בריכת שחייה אולימפית לצד בריכת פעוטות הגדולה בישראל, מתחמי סאונה יבשה ורטובה מתחמי שירות מרווחים ומטופחים במיוחד.

הבריכה העירונית מציעה חוויית שירות מיוחדת במינה כאשר המתחם כולו עומד תחת פיקוח רבני העיר שליט"א. הבריכה מציעה מבצעי מינוי שנתי המקנה שימוש ללא הגבלה, וכן כרטיסיית כניסות וכניסות חד פעמיות לשחייה חופשית במחיר מיוחד לתושבי העיר. כל המידע והשירות נגישים במספר: 03-6430717

עם השקת קווי האוטובוס החדשים, הופכת הבריכה לנגישה הרבה יותר, כזו המעניקה שירות מושלם לעיר ולתושביה בכל שעות הפעילות. עיריית בני ברק ציינה את הערכתה לפעילות סגן השר ח"כ הרב אורי מקלב ולהיענות המיוחדת של חברת 'דן' על הרחבת מערך השירות לשכונה, למען העיר ולמען תושביה.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן