18.07.2024 | 23:16

קרדיט תמונה: שאטרסטוק

נלחמים בהסתה בערוץ 12

דרישה מהרשות השנייה אסרו פרסומת פוגענית כלפי הציבור החרדי ותושב יש"ע כאילו הם לוקחים את הכסף של מפוני העוטף ושורדי נובה. 

קרדיט תמונה: שאטרסטוק

בערוץ 12 עלתה לאחרונה פרסומת פוגענית כלפי הציבור הדתי והחרדי. כך למשל ברקע הסרטון נראים בנות חרדיות שלומדות בבתי ספר חרדים ואז נכתב בכסף שנותנים להם ניתן לתת אותו לשורדי נובה .

או למשל בחורי ישיבה שלומדים תורה ואז נכתב הכסף שניתן להם יכול לשמש את הרבשצים להכפלת שכרם. וגולת הכותרת הכסף שניתן להתנחלויות יכול לשמש לישוב המפונים שכרגע זרוקים . במכתב חריף ששלח שי גליק מנכ"ל בצלמו לרשות השנייה נכתב בין הייתר : מדינת ישראל נמצאת באחת משעותיה הקשות.

האויב שלנו לא הבדיל בשבעה באוקטובר בין דתי לחילוני ואף לא בין יהודי לערבי פשוט רצח, טבח, אנס ושרף כל מי שנקרה בדרכו. מאז רוח האחדות ואהבה פורחת . חרדים עוזרים לקטוף תפוזים, דתיים מהתנחלויות יצאו להגן על תושבי בארי ועוד. חרף זאת מופצת בימים אלו בערוץ 12 פרסומת שמהווה הסתה ושנאה כלפי הציבור הדתי והחרדי .  החוק קובע שאסור לפרסם שום פרסום שמהווה שיח הסתה פוגעני כלפי ציבורים בישראל. אף אחד בעולם לא היה חולם לעשות סרטון כזה או אחר כנגד הציבור הערבי/ רוסי/ אתיופי בישראל.

רק כלפי הציבור הדתי והחרדי מותר. דמם הותר מזמן לצערי .אניקורא לך לאסור הפצת פרסומת זו באופן מידי. .שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר: הגיע הזמן שנצא כבר משיח השנאה והרוע והחושך ונחבור לשיח של חיבור ואיחוד לא אחד על חשבון השני אלא אחד עם השני.מצער שערוץ 12 בוחרים לתמוך בקמפיין מפלג ומסית זה ואנחנו בטוחים שהרשות השנייה תקבע שמדובר בקמפיין לא חוקי ותעצור אותו באופן מידי.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן