27.02.2024 | 21:11

קרדיט תמונה: ניקו קרמנצ'וזסקי

פרגוואי לצידנו: נשיא פרגוואי נפגש עם משפחות החטופים

שר החוץ אלי כהן: "פרגוואי היא ידידה קרובה ובת ברית חשובה של ישראל באמריקה הלטינית.

קרדיט תמונה: ניקו קרמנצ'וזסקי

בפגישה מרגשת עם נשיא פרגוואי ושר החוץ אלי כהן עם משפחות החטופים ענד נשיא פרגוואי את שרשרת דיסקית ההזדהות עם משפחות החטופים שהעניקה לו מאיה שמיאל, בת דודתם של יאיר ואיתן הורן החטופים בעזה

שר החוץ אלי כהן: "פרגוואי היא ידידה קרובה ובת ברית חשובה של ישראל באמריקה הלטינית. הבעתי את הערכתי הרבה בפני ידידי נשיא פרגוואי סנטיאגו פניה על מחויבותו מאז נכנס לתפקידו לחיזוק והעמקת היחסים בין שתי המדינות. גם בפרגוואי מבינים כי ישראל מחויבת להגן על אזרחיה ולהמשיך להילחם בחמאס, ארגון טרור גרוע מדעא"ש, עד לחיסולו ולהחזרת כל החטופים הביתה בריאים ושלמים. התרגשנו לשמוע את סיפוריהם של כל בני המשפחות, והנשיא הביע את תמיכתו ומחויבותו לפעול לטובת החזרתם במהרה".

במהלך ביקורו בארגנטינה, נפגש שר החוץ אלי כהן, יחד עם בני משפחות חטופים, עם נשיא פרגוואי, סנטיאגו פניה. השניים הקשיבו לסיפוריהם של המשפחות, והנשיא פניה הביע סולידריות עמם ועם ישראל במלחמתה הבלתי מתפשרת בארגון הטרור חמאס.

שר החוץ כהן והנשיא פניה שוחחו בין היתר על האפשרויות להעמקת היחסים ופתיחתה של שגרירות פרגוואי בירושלים ופתיחה מחודשת של שגרירות ישראל באסונסיון.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

אין אינטרנט? ההשפעות של המלחמה בים האדום

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן