18.07.2024 | 16:27

קרדיט תמונה: unsplash

חברי מועצה מרחבי הארץ בדרישה: החזירו את הרכבת לפעול בשבת

שורת חברי מועצה מרחבי הארץ הצטרפו ליוזמה של חברת מועצת העיר ראשל״צ, אילנית הרוש, ופנו יחדיו לשרת התחבורה - החזירי את הרכבת בשבת

קרדיט תמונה: unsplash

 

שורה של חברי מועצה מערים בכל רחבי ישראל שלחו הבוקר מכתב דחוף לשרת התחבורה מירי רגב בדרישה לשוב ולהפעיל את הרכבת בשבת. מי שאיגדה את חברי המועצה יחדיו היא חברת מועצת העיר ראשון לציון, אילנית הרוש, שהובילה את המכתב. למרות זאת, היא הנציגה היחידה מעיריית ראשל״צ שחתמה עליו.

הרוש גם פתחה עצומה וקראה לתושבי ראשון לציון לחתום על העצומה ולהצטרף לדרישה שלה על מנת להניע את התהליך. תוך מספר שעות חתמו כבר מאות תושבים על העצומה: http://shabat-transport.co.il

במכתב של חברי המועצה נכתב: "לפני כשבועיים הוחלט לבטל את קו הרכבת ובכך למנוע את הגעתם וחזרתם של חיילי העיר – שנשארו ללא שום פתרון תחבורתי ראוי. ההחלטה נעשתה בניגוד לרצונם של מרבית החיילים, ופוגעת פגיעה חמורה באפשרות שלהם לצאת לריענון."

חברי המועצות מוסיפים: "אנחנו, חברי מועצות עיר בישראל, בערים בעלות צביון חילוני, הדואגים לתושבינו המשרתים ולמשפחותיהם תושבי הערים, פונים אליך שרת התחבורה, בבקשה שתחזיר לאלתר את קו הרכבת. מדובר בסיוע משמעותי במאמץ המלחמתי ופתרון שעשוי לעזור למאות אלפי החיילים ואנשי המילואים."

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן