25.02.2024 | 21:38

קרדיט תמונה: ללא

הפגישה החשובה עם משפחות החטופים

השר יואב בן צור נפגש אמש (א) עם נציגי מטה ובני משפחות החטופים, מלווה במ״מ מנכלית הבטל״א ירונה שלום.

קרדיט תמונה: ללא

השר יואב בן צור בפגישה עם משפחות החטופים – ״כלל אזרחי ישראל מאוגדים כמקשה אחת לבצר את ביטחונה של ישראל ולהשיב את החטופים ארצה. לראות את הילדים יוצאים מהגיהנום מלויים בחיילי צה״ל זהו רגע של תקווה ואור בתוך החושך הגדול שפקד אותנו, אין נחמה עד שנחזיר את אחרון הבנים״.

״השבת החטופים לחיק משפחתם, זהו האתגר הביטחוני, מוסרי, הגדול ביותר בתולדות ישראל. נושא החטופים הוא המטרה המרכזית, הקדושה והחשובה שממשלת ישראל נדרשה לטפל בו לצד מיטוט חמאס וארגוני הטרור.

הקפדתי לא להתראיין בנושא החטופים, מכיוון שזה נושא רגיש ביותר, העיסוק התקשורתי בתוכן המתווה והפרטים שנידונים ע״י גורמי הביטחון בחדרים סגורים, רק מחזק את הטרור הפסיכולוגי האכזרי שחמאס מפעיל עלינו.

החלטנו בהנהלת הביטוח לאומי כי המענק הרבעוני על סך 45 אלף ש"ח להורים או לבן/בת הזוג – ישאר בידי המשפחות ולא יוחזר גם כאשר החטופים יחזרו.
כמו״כ המענק בסך 21 אלף ש״ח לילדים מעל גיל 21 של החטוף ואחיו או אחיותיו מעל גיל 22 – נשאר בידי המשפחה ולא מוחזר גם כאשר החטוף חוזר במהלך הרבעון. במסגרת רפורמת נפש אחת – בני משפחה ממעגל ראשון של חטוף ששב מהשבי יהיו זכאים למימון טיפולים נפשיים.״

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן