29.02.2024 | 07:37

קרדיט תמונה: שאטרסטוק

האזהרה המטרידה מבריטניה: חיזבאללה מתכנן לשכפל את הישגי חמאס

הדיילי מירור מפרסם: 5000 לוחמי חיזבאללה נערכים לחדירה לישראל

קרדיט תמונה: שאטרסטוק

ישראל מחזקת את ההגנה בגבול הצפוני על רקע החשש שחוליית מוות בת 5,000 איש של חיזבאללה תנסה להעתיק את הזוועה של חמאס.

'יחידת רדואן 125' התאמנה במיוחד לפרוץ את גדר הביטחון של ישראל, לטבוח בחיילים ולהסתער על צפון ישראל כדי להרוג ולחטוף מאות. למרבה הפליאה, מומחי מודיעין ישראלים מאמינים שהתוכנית לאחר מכן לחטוף בני ערובה בחזרה דרך לבנון כל הדרך לפטרונים האיראניים שלהם, כך דווח ה'דיילי מירור'.

צוות חשיבה ישראלי טוען כי יחידת רדואן של חיזבאללה מתאמנת לעקוף את ההגנה של ישראל. הדבר נחשף ערב ביקורו יוצא הדופן של נשיא ארה"ב ג'ו ביידן בישראל בזמן מלחמה כמפגן תמיכה במדינה יותר משבוע לאחר שחמאס רצח 1,400. "לחיזבאללה יש 5,000 לוחמים מאומנים ומנוסים לבצע רצח עם בצפון ישראל" פרסם צוות החשיבה.

חיזבאללה מתכנן לכבוש ולמחוק יישובים בצפון ישראל. המשימה העיקרית של יחידת רדואן היא לחדור לישראל ולהשתלט על הגליל. הסתננות המונית באוויר ביבשה ובים. החיזבאללה מתכנן "טבח חמור עוד יותר" מזה של חמאס ב-7 באוקטובר.

ה'מירור' מציין כי השלטונות בישראל לא האמינו שחמאס מסוגל לפתוח במתקפה אווירית, ימית ויבשתית, אז הקומנדו האלה, שאומנו על ידי איראן יהיו מסוגלים פחות?. יחידת רדואן הוכשרה על ידי יחידת הקומנדו של משמרות המהפכה האסלאמית של טהרן בטהרן ולכל חייל מספר התמחויות.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

אין אינטרנט? ההשפעות של המלחמה בים האדום

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן