29.02.2024 | 09:29

קרדיט תמונה: אדיר סטייל

לזכרו: האירוע המרגש בראש העין

אירוע סוכות מרגש בסימן שירי יונתן גפן בכפר הקהילתי 'פרח'

קרדיט תמונה: אדיר סטייל

 

בשבוע שעבר התקיים האירוע השנתי למשפחות דיירי הכפר הקהילתי פרח בראש העין, בסימן שירי יונתן גפן.
משתתפי האירוע החסירו פעימה בהופעה המרגשת של דיירי הכפר, גברים ונשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית שלמרות המגבלה שרו את שיריו של יונתן גפן.
באירוע הוצגה לראשונה תערוכת צילומים של דיירי הכפר המשתתפים בפרויקט "פוטותרפיה" – טיפול באמצעות צילום, והשתתפו בו כ-600 אנשים, דיירים, עובדים ובני משפחות שבאו ליום של כיף עם בני המשפחות.

הכפר הקהילתי פרח בראש העין, המהווה בית לכ-240 אנשים עם מוגבלויות קשות ומורכבות. המקום מופעל מזה למעלה משנה ע"י עמותת פרח וזאת לאחר שנחשפה בכפר פרשת התעללות מהקשות שהיו במדינה ועמותת פרח נכנסה לנהל ולשקם את הכפר.

משה שטיין מייסד ומנכ״ל פרח: ״אנחנו רק שנה וחצי בכפר אבל אנחנו לא מספיקים לעבוד על תכניות על מנת להביא את המקום הזה לרף הכי גבוה שאפשר למען הדיירים היקרים שלנו. אנחנו מדברים על מרכז תעסוקה, המשך שיפוץ הדירות, שיפוץ ושידרוג הבריכה ועוד אבל כל זה לא אפשרי ללא התמיכה של משפחות הדיירים והרוח הגדולה של צוות העובדים והמתנדבים שלנו שהופכים כולם יחד את המקום הזה לבית של ממש.״

מנכ"ל הכפר הקהילתי – פרח משה סוויל: "אנחנו נרגשים לארח את בני משפחות בכפר הקהילתי פרח, חלק ממלאכת השיקום של הכפר הייתה לבנות מערכת של אמון עם המשפחות האהובות של הדיירים ובשנה האחרונה אנו מובילים תפיסת עולם שרואה את משפחתו של הדייר כחלק בלתי נפרד מחייו, אנחנו פועלים לעשות כמה שיותר חיבורים שמביאים לדיירים איכות חיים ומוסיפים טוב בעולם"

קרדיט: אדיר סטייל

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

אין אינטרנט? ההשפעות של המלחמה בים האדום

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן