12.07.2024 | 19:21

קרדיט תמונה: שאטרסטוק

לשכת המסחר מברכת על פטור הוויזה

"זהו יום שמח במיוחד עבור מדינת ישראל ועבור לשכת מסחר ישראל-אמריקה"

קרדיט תמונה: שאטרסטוק

לשכת המסחר מברכת:
לשכת מסחר ישראל-אמריקה מברכת היום (ד', 27.9.23) על הודעתה של של מחלקת המדינה האמריקאית על הצטרפותה של ישראל לתוכנית הפטור מקבלת וויזה מראש לכניסה לארה"ב.

הלשכה, המאגדת כ- 300 חברות ישראליות ואמריקאיות הפועלות בישראל, המהוות שליש מכלכלת ישראל, פעלה לאורך שנים רבות עם הגורמים הרלוונטיים, על מנת לסייע לצירוף ישראל לתוכנית הפטור מוויזה.

בלשכה מציינים כי, צירופה של ישראל לתוכנית הפטור מוויזה לארה"ב תהא השפעה גדולה על היחסים הכלכליים בין המדינות, ומוסיפים כי הדבר יסייע להרחבה והעמקת הקשרים העסקיים בין חברות ישראליות לאמריקאיות.

מנכ"ל לשכת מסחר ישראל-אמריקה עודד רוז: "זהו יום שמח במיוחד עבור מדינת ישראל ועבור לשכת מסחר ישראל-אמריקה (אמצ'אם ישראל). לאורך השנים פעלנו רבות כדי לסייע לתוכנית פטור מוויזה לישראליים לצאת לפועל, ואני משוכנע שתהיה לכך השפעה חיובית ומשמעותית על הקשרים העסקיים בין ישראלים לאמריקאים, וזה יתרום רבות ליחסים הכלכליים בין שתי המדינות"

יו"ר לשכת מסחר ישראל-אמריקה ומנכ"ל סיסקו ישראל אורן שגיא: "אישור הפטור מוויזה לארה"ב עבור מדינת ישראל הוא בשורה של ממש. מערכת היחסים הכלכלית ומסחרית בין ישראל לארצות הברית מהווה נדבך חשוב וחיוני לשגשוגה של מדינת ישראל, ולה חשיבות עצומה במיוחד בימים אלו. לשכת מסחר ישראל אמריקה פועלת בנחישות לקידומה ופיתוחה של מערכת יחסים זאת ומקדמת את קבלתה של ישראל לתוכנית הפטור מוויזה. תוכנית זו המהווה צעד משמעותי בקידום יחסי הסחר בין המדינות, ומעידה על עוצמת הקשר וחשיבותו, והיא תסייע רבות לחברות ואנשי עסקים ישראלים בפעילותם העסקית בארה"ב".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

נלכדו עם שפעת הנילוס: הפעילות של המשרד להגנת הסביבה

כובע ומים: ההנחיות של משרד הבריאות לקראת עומס החום

על רקע מידע הכזב על קרם הגנה: דיון דרמטי בכנסת

עלייה של 30% בצריכת התרופות: הנתונים המלאים

טיסת הקטמין והמעצר הדרמטי

אפילו המים יקרים: הדיון בכנסת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן