16.06.2024 | 14:25

קרדיט תמונה: רועי שבתאי - נוצר על־ידי מעלה היצירה

מועמד ראשון מתמודד נגד משה לאון בירושלים

עו"ד יוסי חביליו כי ירוץ לראשות העיר

קרדיט תמונה: רועי שבתאי - נוצר על־ידי מעלה היצירה

הבוקר (יום ראשון) הודיע יו"ר "האיחוד הירושלמי" וסגן ראש עיריית ירושלים עו"ד יוסי חביליו כי ירוץ לראשות העיר.

"הרוב המתון והממלכתי נדרש לבנות מחדש את ברית מייסדיה ומגיניה של מדינת ישראל, בירושלים, עיר הבירה. יש לנו הזדמנות אחרונה להסיט את ההגה מהתהום הקיצוני, העני והלא-ציוני אליו צועדת העיר", אמר חביליו.

עוד הוסיף כי "אחרי שאיחדנו את כל הקולות הממלכתיים-ליברליים בעיר, אנו מתפנים למשימה החשובה ביותר: להיאבק על עתיד ירושלים, כי אי אפשר לשבת מנגד. השפענו והובלנו באחריות את הקואליציה בירושלים אך הדבר הכי חשוב למי שרוצה לשנות את העיר הוא לקרוא לרוב הממלכתי והליברלי לצאת ולנצח. אסור לשבת מנגד. האסטרטגיה העירונית של בירת ישראל לא יכולה להסתכם בפינוי זבל מהפחים. ירושלים נמצאת על מסלול התרסקות כלכלי וחברתי, והבייס הקיצוני והקנאי של ליאון לא מאפשר לו לשנות כיוון. מרגע שהטיטאניק פוגעת בקרחון, זה כבר לא משנה אם המסדרון נקי. את זה אנחנו נשנה לא רק בעבור ירושלים אלא בעבור המדינה כולה".

עוד אמר חביליו כי "בקואליציה בראשותי, אבי מעוז יראה את ירושלים דרך משקפת. נגן על השכונות שלנו מפני התחרדות ומפני הידרדרות ואני אעשה את מה שסמוטריץ', גולדקנופף ודרעי לא מרשים לליאון לעשות – אסיט את ההגה מהכיוון העני, הקיצוני והלא-ציוני אליו העיר צועדת. שמנו את האגו בצד והקמנו את "האיחוד הירושלמי" כדי למנוע בזבוז של קולות ציוניים וליברליים, ולהחזיר את הרוב המתון וההגון למועצת העיר. אבל זה לא מספיק. כבר 30 שנה, ראשי העיר שנבחרים מתעקשים לבסס את הקואליציה שלהם על הגרסאות המקומיות של אבי מעוז, בן גביר וגולדקנופף. אני מתחייב שלאחר שאבחר לראשות העיר – אקים קואליציה שתתבסס בראש ובראשונה על הסיעות הממלכתיות והליברליות".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן