25.02.2024 | 20:16

קרדיט תמונה: ללא

עם אבי מלר: פנייה חדשה לתושבים בערים המעורבות

הושק קמפיין חדש לתושבי הערים המעורבות בבחירות המוניציפליות הקרובות

קרדיט תמונה: ללא

ארגון יוזמות אברהם פתח הבוקר בקמפיין ארצי המיועד לתושבי הערים המעורבות בקריאה להצביע למפלגות תומכות בחיים משותפים תחת הכותרת: "הקול שלי יקבע: העיר שלי שווה". במסגרת הקמפיין ישודרו תשדירי רדיו בדיבובו של אבי מלר, ויופץ סרטון בקריינותו.

מטרת הקמפיין היא לעודד את תושבי הערים המעורבות לתמוך ולדרוש מהמפלגות הרצות בבחירות המוניצפליות להתייחס לאופי הייחודי של הערים הללו – ולהציג תכניות ייעודיות לחיים המשותפים בעיר. הקמפיין מתכתב עם ההצלחה הגדולה של נבחרות הכדורגל הישראליות בקיץ האחרון, אשר בהן מתקיים מרקם של חיים משותפים. בסרטון המוביל של הקמפיין ובתשדיר הרדיו בדיבובו של מלר מתואר יום שגרתי במשרד כשידור ספורט ובסופו אומר מלר: ״זה עובד כל כך יפה בכדורגל, למה שזה לא יעבוד בכל התחומים״.

מיוזמות אברהם נמסר: "עיר שווה היא עיר טובה יותר לכל תושביה. הערים המעורבות בישראל חוו קשיים גדולים מאז הבחירות האחרונות לרשויות המקומיות. כעת, כשכולנו מרגישים את ההשלכות של התחזקות הכוחות הקיצוניים בעקבות הבחירות הארציות, ישנה הזדמנות להשפיע באמצעות הבחירה הדמוקרטית על המצב בערים אלה. אנחנו קוראים לתושבי הערים המעורבות להצביע למועמדים שמקדמים שוויון בעיר, לטובת חיזוק הערים והיחסים בין התושבים".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן