13.06.2024 | 07:55

קרדיט תמונה: ללא

איחוד בין יש עתיד לישראל ביתינו? כל הפרטים בפנים

יש עתיד וישראל ביתנו מודיעות על שיתוף פעולה ואיחוד כוחות למען הציבור הליברלי בבחירות המוניציפליות הקרובות בתל אביב-יפו.

קרדיט תמונה: ללא

נציגי מפלגת ישראל ביתנו בתל אביב-יפו וחברי תנועת ״ת״א חופשית״, עו"ד גיא אבנר ומיכאלה לוין שמיר, יחברו לרשימת "יש עתיד" בתל אביב-יפו בראשות האלופה במיל' אורנה ברביבאי שתקבל את תמיכת יו"ר מפלגת "ישראל ביתנו" ח״כ אביגדור ליברמן.

הרשימה המאוחדת תפעל יחד על מנת לקדם את ערכיה הליברליים של העיר בדגש על חופש דת וחופש מדת, קידמה, והגברת תחושת הביטחון האישי והסדר הציבורי לתושבי ותושבות העיר.

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן:

״מפלגת ישראל ביתנו שמה דגש מרכזי על ייצוג המפלגה בשטח ובערים השונות, מתוך הצורך לקדם אידיאולוגיה ציונית, ליברלית ושוויונית, הדוגלת בערך החשוב והבלתי מתפשר של ״חיה ותן לחיות״.
מהיכרותי רבת השנים עם אורנה ברביבאי, נחשפתי לאשת עשייה הפועלת כבר שנים ארוכות למען אזרחי ישראל במישורים רבים. אין לי ספק שאיחוד הכוחות בינינו יטיב עם תושבי העיר״.

האלופה במיל', אורנה ברביבאי מסרה:

"ההצטרפות של מפלגת ישראל ביתנו מייצרת מכפיל כוח בחומת הברזל שאנחנו מציבים לתל אביב -יפו הליברלית והחופשית, תוך הגנה נחושה על זכויות כלל התושבים, ללא הבדל דת, גזע ומין. אני מודה ליו"ר המפלגה, אביגדור ליברמן, על תמיכתו באיחוד הכוחות ומברכת על הצטרפות עו"ד גיא אבנר ומיכאלה לוין שמיר מתנועת "ת"א חופשית" לרשימה בראשותי. יחד נפעל לקידומה ושגשוגה של העיר עבור תושביה".


גיא אבנר, יליד תל אביב, עורך דין במקצועו, מייסד תנועת "ת”א חופשית" שחרטה על דגלה את נושא המאבק בכפייה הדתית, קהילתיות ושיפור פני העיר.

מיכאלה לוין שמיר, עלתה לישראל בשנת 1990, תושבת העיר 25 שנים. סמנכ״לית המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, ממייסדות לובי המיליון הפועל לקידום צרכים ואינטרסים של ישראלים דוברי רוסית, וחברת ועד מנהל של שדולת הנשים בישראל.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן