14.06.2024 | 04:10

קרדיט תמונה: הרשות לשירות לאומי-אזרחי

שלומית בונה עתיד

טקס מיוחד להוקרת מתנדבי השירות הלאומי המצטיינים של עמותת 'שלומית' התקיים במוזיאון ארץ ישראל בתל-אביב

קרדיט תמונה: הרשות לשירות לאומי-אזרחי

טקס מיוחד להוקרת מתנדבי השירות הלאומי המצטיינים של עמותת 'שלומית' התקיים במוזיאון ארץ ישראל בתל-אביב
המצטיינים זכו במלגות לימודים ע"ש חיה שמואל ז"ל, מנכ"לית העמותה הראשונה
הטקס נערך בסימן חגיגות 30 שנה לעמותת שלומית
מנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי ראובן פינסקי ברך: "המצטיינות והמצטיינים שעומדים כאן תרמו בכל יום בשנה האחרונה לחיזוק החוסן החברתי של מדינת ישראל"

מוקירים את המתנדבים: היום (רביעי, 9.8) התקיים במוזיאון ארץ ישראל בתל-אביב טקס מיוחד להוקרת מצטייני מתנדבי השירות הלאומי בעמותת 'שלומית'.
23 מצטיינים ומצטיינות, זכו במלגות לימודים על שמה של חיה שמואל ז"ל שהייתה המנכ"לית הראשונה של העמותה, וחזונה לשילוב כלל האוכלוסיות של החברה הישראלית בשירות הלאומי-אזרחי, באה לידי ביטוי במגוון הרחב ממנו מגיעים המצטיינים והמצטיינות.
במהלך הטקס ציינו המתנדבים שנה לפטירתה של המתנדבת ניקה ברגר ז"ל, שנפטרה בדמי ימיה בשנה שעברה, עת התנדבה במד"א במסגרת השירות הלאומי שלה.

את הטקס כיבדו בנוכחותם מנכ״ל הרשות לשירות לאומי אזרחי מר ראובן פינסקי, מנהל אגף השירות הלאומי במשרד החינוך מר דוד פלבר, חברי וחברות הועד המנהל של עמותת שלומית, ומשפחתה של חיה שמואל זכרה לברכה, ממייסדי העמותה והמנכ״לית הראשונה.

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי אזרחי ראובן פינסקי: "אני גאה בצעירים ובצעירות שבוחרים לקום כל בוקר ולהתנדב ולעשות למען האחר מתוך תחושת שליחות אמיתית. המצטיינים והמצטיינות שעומדים כאן, וכל מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי-אזרחי, תורמים בכל יום בעשייתם לחיזוק החוסן הלאומי והחברתי של מדינת ישראל"

מנכ״לית עמותת שלומית, הגב׳ אבישג אזולאי משה: "בכל שנה מחדש, ובטח כשחוגגים שלושים שנה לעמותת שלומית, מחמם את הלב לראות ולשמוע את סיפורם של כל המתנדבים והמתנדבות שלנו, והמפגש עם המצטיינים שבהם, מזכיר לנו את החשיבות הרבה ואת תרומתם למדינה, של כל מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי אזרחי. אנחנו גאים במתנדבים ובמתנדבות שלנו, ונמשיך לפעול למען ההתנדבות במדינה".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן