29.02.2024 | 08:55

קרדיט תמונה: דוברות הרשות לשירות לאומי-אזרחי

שירות פתוח לכולם: 130 המתנדבים שסיכמו שנה

התקיים אירוע סיום השנה של תכנית 'מגשימים' של עמותת עמינדב לצעירים בעלי מוגבלויות המתנדבים בשירות לאומי-אזרחי

קרדיט תמונה: דוברות הרשות לשירות לאומי-אזרחי

 

מגשימים למען אחרים: אתמול (שני, 7.8.23) התקיים אירוע סיום שנה של תוכנית מגשימים, מסלול מעטפת ייחודי לצעירים עם מוגבלויות בשירות הלאומי של עמותת עמינדב במרכז צעירים יבנה.
באירוע המרגש זכו 130 מתנדבים ומתנדבות בשירות הלאומי להוקרה על עשייתם למען החברה וקהילה בשנה החולפת. האירוע כלל טקס הוקרה בו הופיעו המתנדבים בניגון בשירה ובדברי סיכום, סדנאות, ומופע אימפרוביזציה ייחודי.

בנוסף, במהלך האירוע קיבלה שרון סבג, אחראית מתנדבים בבית חולים וולפסון, תעודת הוקרה והערכה כמעסיקה מצטיינת וכדמות משמעותית ותומכת עבור המתנדבים.

האירוע נערך בהשתתפות מנכ״ל הרשות לשירות לאומי אזרחי מר ראובן פינסקי, מנכ"ל עמותת עמינדב הרב צבי במברגר, סמנכ"לית עמותת עמינדב הגברת גילה ברוק ומנהלת האגף לאוכלוסיות מיוחדות יעל יעקבסון.

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי אזרחי ראובן פינסקי: "המתנדבות והמתנדבים המיוחדים האלה, מהווים השראה אמיתית לכולנו. הם מוכיחים לנו שאפשר לעשות הכל, לא משנה מהם המכשולים. בימים אלה, המתנדבות והמתנדבים מהווים דוגמה ומודל לחיקוי עבור כולנו, ומזכירים לנו שכולנו יכולים וצריכים לתת למען האחר. תודה לכם על הזמן, המסירות והתרומה שלכם"

מנכ"ל עמינדב צבי במברגר: ״עמינדב שמחה לסיים היום מחזור נוסף של תוכנית "מגשימים" המשלבת נערים ונערות עם מוגבלויות בשירות הלאומי. אבל גולת הכותרת לצד העשייה המבורכת וקבלת כלים משמעותיים במעטפת מיוחדת היא מתן הזכות לנו ולחברה בארץ להכיר את כישוריהם, את יכולתם ואת האופי המיוחד ולקדם את השתלבותם כאזרחים שווים בחברה.״

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

אין אינטרנט? ההשפעות של המלחמה בים האדום

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן