25.02.2024 | 21:29

קרדיט תמונה: עיריית עכו

פעילות סיירת ההורים בעכו יצאה לדרך

כ-20 הורים הצטרפו לסיירת הורים שהוקמה לאחרונה על ידי הנהגת ההורים העירונית בשיתוף מנהל החינוך ואגף הבטחון בעיריית עכו.

קרדיט תמונה: עיריית עכו

כ-20 הורים הצטרפו לסיירת הורים שהוקמה לאחרונה על ידי הנהגת ההורים העירונית בשיתוף מנהל החינוך ואגף הבטחון בעיריית עכו. הסיירת פועלת בליווי של הרשות הלאומית לבטחון קהילתי במשרד לבטחון לאומי והמשטרה.

במסגרת הפעילות המתקיימת בשלב זה בשיכוני המזרח ובמרכז העיר פועלים מתנדבי סיירת ההורים בשעות הלילה המאוחרות בעיקר בפארקים ובגנים שבהם מתגודדים בני הנוער. חברי הסיירת צויידו בווסטים כחולים ופעילותם הושקה במהלך אירועי עיר הנוער שנערכו בפארק האתגרי, שם גם נפגשו להיכרות ראשונית עם בני הנוער.

מנהל אגף הבטחון בעירייה, יחיאל מקיאס ציין, כי הנוכחות של סיירת ההורים במוקדי הבילוי והפנאי של בני הנוער היא חשובה לאין ערוך. לדבריו, נערכו פעולות הדרכה להורים בכל מה שקשור לעבודה ושיח מול בני נוער והסיירת מהווה מקור מידע עבור גורמי הטיפול והאכיפה בעיר ואף מעצימה את גורמי המניעה, הפיקוח והאכיפה.

ההורים עוברים הכשרות המסייעות להם ללמוד ולהתמודד בצורה טובה יותר עם תרבות הבילוי של בני הנוער, חיזוק והגברת מעורבותם בחייהם של הילדים וחיזוק תחושת הקהילתיות של התושבים אשר יש לה תרומה מכרעת לתחושת הביטחון האישית של התושבים.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן