18.07.2024 | 22:46

קרדיט תמונה: ללא

לא רק מוצרי חשמל: ההפתעה של החברה הגדולה לעובדיה

הבית הפתוח המסורתי של פיליפס יצא לדרך

קרדיט תמונה: ללא

פיליפס ישראל, היצואנית מס׳ 1 של מכשור רפואי בישראל, אירחה אתמול את אירוע הבית הפתוח שלה, שכבר הפך למסורת. משפחות העובדים התארחו באתר החברה בחיפה ליום של כיף, למידה וחוויות.
מטרת האירוע היא לספק הזדמנות למשפחות להכיר מקרוב את מקום העבודה של ההורים ובני / בנות הזוג ולקבל הצצה לטכנולוגיות והפתרונות הרפואיים המתקדמים שפותחו על ידי פיליפס.

אירוע הבית הפתוח הוא חגיגה של 1200 עובדי החברה בישראל, שהם הכוח המניע מאחורי הצלחתה. בפתיחת שעריה למשפחות ולילדים, יצרה פיליפס חוויה בלתי נשכחת עבור המשתתפים והמחישה את תרומתם של עובדיה לשיפור איכות החיים והבריאות של 2.5 מיליארד אנשים בעולם מדי שנה, עד שנת 2030.

לאורך היום, נהנו המשפחות מהזדמנות להשתתף בפעילויות שונות ולקבל תובנות על עולם טכנולוגיית הבריאות, כמו למשל, פעילות אינטראקטיבית לילדים ולמבוגרים בנושא עקרונות ויישומים של טכנולוגיית האולטרהסאונד.
בנוסף, נהנו המשפחות מהופעה של להקת פיליפס, המורכבת מעובדי החברה, שביצעה את שיריו של יונתן גפן.
המשפחות אף סיירו במפעל ונחשפו להליכים המורכבים שמבצעים צוותי הייצור. הסיור מאחורי הקלעים סיפק הצצה לתהליכים הטכנולוגיים הכרוכים בפיתוח וייצור של הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום המכשור הרפואי כיום.

ליאור בונפיס נשיא פיליפס ישראל: ״התרגשנו להזמין את משפחות העובדים שלנו לאירוע הבית הפתוח. היום הזה הוא חגיגה שכולה מחווה למסירות של העובדות והעובדים והוקרה להשקעה היומיומית שלהם. היה חשוב לנו לאפשר למשפחות שלנו הזדמנות לחוות את התרומה שלנו לעולם בריא וטוב יותר וליצור יחד זיכרונות מתמשכים".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן