13.06.2024 | 16:19

קרדיט תמונה: שלומי מזרחי

זוגיות חדשה? לא תאמינו עם מי קרן פלס הגיעה לאירוע

בערב שכולו הוקרת תודה הופיעו על במה אחת קרן פלס ושי המבר למען המתנדבים והשותפים לדרך של ארגון לתת

קרדיט תמונה: שלומי מזרחי

אתמול, ראשון (25/6) התקיים ערב ההוקרה השנתי – LATET LIVE עבור המתנדבים והשותפים לדרך של לתת, התורמים מזמנם האישי ומאפשרים את פעילות הארגון למען אוכלוסיות מוחלשות. האירוע התקיים ב-אמפי תיאטרון וואהל בפארק גני יהושע.
ארגון לתת פועל לצמצום העוני, על ידי סיוע לאוכלוסיות במצוקה על בסיס אוניברסלי ושוויוני, הנעת החברה האזרחית לערבות הדדית ונתינה והובלת שינוי בסדר העדיפויות הלאומי. הארגון מפעיל כ-30,000 מתנדבים המבצעים יחד כ-450,000 שעות במסגרת תכניות ההתערבות שמפעיל לתת, בתחומים שונים: איסוף, מיון, אריזה וחלוקת מזון כארגון גג ובנק מזון ארצי, סיוע לניצולי שואה נזקקים והשתתפות בפעילויות ארגון "נוער לתת.

השנה הופיעו קרן פלס ושי המבר מול 1,200 המתנדבים והשותפים של ארגון לתת שהשתתפו באירוע. במהלך הערב צוינו 12 המתנדבות והמתנדבים המצטיינים ל-2022-2023, בהנחייתה של רוני דואני, שעושה זאת זו השנה השלישית, בהתנדבות מלאה.

ערן וינטרוב, מנכ"ל ארגון לתת: "המתנדבים והשותפים לדרך של ארגון לתת הם הדלק שמניע את הארגון, ובזכותם אנחנו יכולים להעניק סיוע ולהקל את חייהן של עשרות אלפי משפחות שחיות בעוני ובאי ביטחון תזונתי. עשייה חברתית והטמעת ערכים של ערבות הדדית, התנדבות ונתינה נמצאים בקונצנזוס ויכולים לחבר את חלקי החברה הישראלית, שנמצאת במשבר עמוק. על זה בטוח אפשר להסכים – להיות ישראלי זה לתת".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן