21.02.2024 | 12:42

קרדיט תמונה: ליאור מזרחי

סוגרים חשבון: לא תאמינו מה הפרוייקט החדש של בנק יהב

בנק יהב נרתם למען נוער עמותת עלם בירושלים

קרדיט תמונה: ליאור מזרחי

באירוע מרגש שנערך היום, יום רביעי (21 ביוני 2023) בנק יהב ועלם – העמותה לנוער במצבי סיכון, השיקו את ניידת הרחוב של עלם בירושלים, אותה החליט הבנק לאמץ. אירוע השקת מיזם ניידת עלם ירושלים התקיים בבניין ההנהלה הראשית של בנק יהב בירושלים, בהשתתפות המנכ"ל היוצא של הבנק, שאול גלברד, המנכ"ל הנכנס, אבשלום בוסקילה, נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם, טלי ארז, מנכ"לית עמותת עלם ועובדים נוספים מהבנק והעמותה.

בנק יהב מקיים שיתוף פעולה עם עמותת עלם למעלה מעשור ולראשונה מאמץ את ניידת הרחוב של ירושלים. עובדי ומתנדבי ניידות עלם בישראל מגיעים מידי ערב אל בני הנוער, שאותרו בגילאי 12-21 ומסייעים להם להתמודד עם מצוקותיהם תוך הפניה לגורמי הטיפול הנדרשים.
"אנחנו שמחים וגאים בחיבור עם עלם, שעושה לילות כימים על מנת לתמוך בבני נוער בסיכון ובמצוקה בישראל", אמר שאול גלברד מנכ"ל בנק יהב בטקס האימוץ של ניידת עלם ירושלים. "הפעילות תכלול גם מתן כלים מעשיים לבני הנוער בהתמודדות עם מצוקותיהם".

נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם אמרה בטקס ההשקה: "אני רוצה להודות לבנק יהב על שיתוף פעולה ארוך השנים עם עלם בתמיכה בנוער בסיכון ובמתן חסות לניידת. בזכות פעילות הניידות שלנו, בכל שנה מאות בני נוער מצליחים לחזור למסגרת לימודים מתאימה, להתגייס לשירות צבאי, להשתלב במקום עבודה ולשנות את מסלול חייהם. אנו מודים לעובדי הבנק על הרצון לעזור לדור הצעיר מתוך דאגה לעתיד החברה שלנו".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

תנועת צו 9 ובני משפחות חטופים קיימו מסיבת עיתונאים במעבר כרם שלום

דרמטי: ניצולי השואה קיבלו בשורה יוצאת דופן

לא תאמינו איפה אותרו רימוני רססו שנגנבו מצה״ל

זהירות! משחת השיניים של המותג המוכר משווקת ללא אישור משרד הבריאות

הסוף להמתנות: ההכרזה של המרכז הרפואי לגליל בנהריה

בדרך לגל עלייה חדש: ההחלטה של השר

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן