25.02.2024 | 20:25

קרדיט תמונה: Glenn Carstens-Peters (unsplash)

הבכיר מחדשות 13 יעזוב

לאחר כשנתיים בתפקיד מנכ״ל חדשות 13 אבירם אלעד ביקש לסיים את תפקידו.

קרדיט תמונה: Glenn Carstens-Peters (unsplash)

 

בשיחה שקיים הבוקר אבירם אלעד עם מנכ״ל רשת 13, יורם אלטמן, ויו״ר הדירקטוריון נדב טופולסקי, הודיע אבירם אלעד כי החליט לסיים את תפקידו בערוץ לאחר שנתיים בתפקיד מנכ"ל חברת החדשות.
אלעד הודה למנכ״ל הערוץ וליו״ר הדירקטוריון ואמר ״הגב שהענקתם לנו וחופש הפעולה העיתונאי המוחלט הם יוצאי דופן וראויים להערכה. תודה על האוזן הקשבת ושיתוף הפעולה לאורך כל הדרך. אני מבקש להודות גם לאייל דה פאו יו"ר חברת החדשות על העבודה המשותפת״.

אלעד הוסיף: "תפקידה של חברת חדשות במדינה דמוקרטית הינו קריטי ואני גאה על כך שבתקופה סוערת וגועשת, גם בימים של התקפות חסרות תקדים נגדנו, הצלחנו לשמר ואף לחזק את הדי אן איי של עיתונות חופשית, מקצועית וחסרת פניות. חברת החדשות מורכבת מחבורה של אנשים ונשים מצויינים/יות בעלי עמוד שדרה עיתונאי נדיר ויכולות גבוהות. אני רוצה להודות לעובדי ועובדות החברה על השותפות והמאמץ הרב שהושקע לאורך כל התקופה האינטנסיבית הזו".

מנכ״ל רשת 13, יורם אלטמן, הודה לאבירם על תרומתו לחדשות 13 ואמר ״אני מלא הערכה על פועלך לילות כימים למען חדשות 13, יצירתיות וניהול מופתי בשעות קשות תוך בניית תשתית ארגונית חזקה ויציבה. תודה על חברות ושותפות לדרך״.

אבירם נענה לבקשת הנהלת הערוץ לסייע במציאת מחליף וישאר בתפקידו בזמן הקרוב.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן