19.07.2024 | 00:26

קרדיט תמונה: Let's Kick (unsplash)

זאת העיר שמצטרפת למיזם הקורקינט השיתופי

יאנגו ווינד היא החברה הראשונה שתפעיל קורקינט שיתופי בעיר לוד – עם 500 כלים חדשים ומקומות עבודה חדשים לתושבי העיר;

קרדיט תמונה: Let's Kick (unsplash)

יאנגו ווינד היא החברה הראשונה שתפעיל קורקינט שיתופי בעיר – עם 500 כלים חדשים ומקומות עבודה חדשים לתושבי העיר; "מדובר בבשורה לציבור גדול" * ראש העיר יאיר רביבו: כמו בערים הגדולות, שירות נוסף לתושבים שיאפשר תנועה קלה ונוחה בתוך העיר

הקורקינטים השיתופיים הפכו כבר מזמן לפתרון תחבורתי שחוצה את תל אביב והערים הגדולות, והשבוע לאזורי הפעילות מצטרפת גם העיר לוד. החברה הראשונה שתכנס לעיר כמפעילת קורקינטים שיתופיים היא Yango WIND שכבר פרוסה באזורים רבים בארץ כמו עכו, בני-ברק ויהוד.
חברת יאנגו בפיילוט משותף עם האגף לפיתוח עסקי בכלכלית לוד, תפרוס לא פחות מ-500 כלים ברחבי העיר כולה. המהלך עתיד להבטיח משרות חדשות ומקומות עבודה בעיר, שכן יאנגו תחזיק מרכז תפעול בלוד ותאייש תפקידי שטח ותחזוקה.
תחנת הרכבת בלוד היא אחת התחנות הפופולריות והמרכזיות בישראל, ועוברים בה מאות אלפי נוסעים כל חודש. רוב הנוסעים מגיעים בתחבורה ציבורית וממשיכים ברכבת לתל-אביב ולמרכזי התעסוקה הנוספים. אלו שיפגשו את הקורקינטים השיתופיים במספר תחנות, יוכלו לרכוש מנוי חודשי ולהוזיל מאד את שירות ה-last mile החשוב והחיוני. לצורך השוואה, בשנת 2023 נוספו לרחובות ישראל בערים השונות למעלה מ-2,500 קורקינטים שיתופיים.
ביום שלישי השבוע הושק השירות החדש בלוד, במעמד ראש העיר יאיר רביבו, סגנו ומחזיק תיק התחבורה רפי קטאושילי, עשהאל גדות מנכ"ל כלכלית וניצן אילוז סמנכ"ל הפיתוח העסקי, סמנכ"ל יאנגו שלומי וריאט וצוות התפעול של החברה.
ניצן אילוז, סמנכ"ל הפיתוח העסקי, כלכלית לוד: "העיר לוד מיישרת קו עם הערים המובילות בארץ, כחלק ממדיניות העירייה לשיפור השרות לתושבים, אני שמח על ציון אבן דרך נוספת, יש לחברת יאנגו את הזכות לקחת חלק ואני מאחל לה הצלחה רבה, מדובר על מהפכה שתתרום לרווחת התושבים באופן משמעותי".
שלומי וריאט, סמנכ"ל רגולציה וממשל ביאנגו: "אני שמח ומתרגש על תחילת הפעילות של Yango WIND בעיר לוד. שמנו לעצמנו מטרה להעניק את פתרון הקורקינט השיתופי בכל עיר בארץ ככלל, אך העיר לוד בפרט מהווה שוק מעניין בפני עצמו. מדובר בבשורה לציבור רחב, שכן ללוד אזור תעשיה ענף ותחנת רכבת מרכזית, והפוטנציאל לסייע בהשלמת 'המייל האחרון' בהגעה למשרד/הביתה הוא אדיר".
יאיר רביבו, ראש העיר לוד, ציין: "אני מברך על ההחלטה של חברת יאנגו ווינד להציב את שירות הקורקינטים בעיר לוד. זהו שירות נוסף לתושבים שיאפשר תנועה קלה ונוחה בתוך העיר, שמירה על הסביבה והורדת העומס בכבישים. ההצטרפות של יאנגו היא עוד מהלך שמשפר את הסביבה ומצטרף לשירותים הנוספים של עמדות איסוף משלוחים, עגלות אוכל ועוד. רכיבה בטוחה, יעילה ומהנה".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חשש מהשיזוף: הצעד המסוכן של ילדי ישראל

מושבים למען הסביבה: הכנס לאנרגיה ירוקה

הוקמה ועדת חקירה אזרחית שתחקור את אסון שבעה באוקטובר

חשוך לכם? כך יד שרה מתכוננת לתרחיש האימים

מאילת עד דן: הגנב שנסע רחוק

גבינה יקרה: הסנקציה שהטיל משרד הכלכלה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן