15.06.2024 | 22:09

קרדיט תמונה: צביקה קייפי צילום אירועים

אברהם טל, שומע? זו הלהקה שהופיע עם יניב ביטון על אותה במה

עלם, העמותה למען נוער וצעירים במצבי סיכון, קיימה אתמול (א' 4.6) אירוע מרגש למאות עובדי ומתנדבי העמותה

קרדיט תמונה: צביקה קייפי צילום אירועים

עלם, העמותה למען נוער וצעירים במצבי סיכון, קיימה אתמול (א' 4.6) אירוע מרגש למאות עובדי ומתנדבי העמותה, אשר פתח קמפיין נרחב של העמותה לגיוס המונים, קמפיין שגרירים שכותרתו "אם הקירות היו יכולים לדבר".

הופיעו בהתנדבות: השחקן יניב ביטון שהנחה את האירוע ולהקת שוטי הנבואה שהופיעו על הבמה והלהיבו והרקידו את הקהל. עוד באירוע, בוגרי עלם שיתפו בסיפורם האישי ומעורר ההשראה, וריגשו את הנוכחים.

נשיאת עלם, נאוה ברק אמרה: "אני יודעת שבני הנוער נמצאים בידיים טובות בעיקר בזכותכם, עובדים ומתנדבים יקרים. אתם העוגן שלהם, המשפחה שלא הייתה להם, החיבוק שפורץ להם דרך. כל אחד מאיתנו מכיר צעירים ששינו מסלול כנגד כל הסיכויים וכמה שמחה וכח זה נותן לנו. והערב, כולנו נקראנו לדגל –לקראת קמפיין השגרירים. זה קורה מתוך תחושת אחריות משותפת. לדעת שהכסף שגייסנו מגיע לנערים ולנערות שלנו, למהות השליחות שלכם".

טלי ארז, מנכ"לית עלם, הוסיפה: "המשמעות שלנו בעלם זה שמישהו רואה אותך, מאמין בך, נותן לך חיבוק ביום שאתה הכי צריך או לא מוותר עליך גם כשאתה ויתרת לעצמך – ונותן לך כוחות להמשיך להלחם. זה הכוח המטורף שיש באנשים של עלם, האמונה בצעירים ובצעירות, בקשר, בחיבוק, בלהיות כאן ועכשיו ברגעים הכי קשים. אתם מחזיקים את התקווה עבור מאות ואלפי בני נוער וצעירים, כי אין בית שאין בו סיכון או מצוקה – השאלה היא, מי מחזיק או תופס אותך כשאתה נופל".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

לאן הולכים בשבוע הספר? כל התשובות בפנים

מתאמנים, לזכרם: אליפות ישראל בכושר גופני תוקדש לזכרם של נופלי חרבות ברזל

הסלבס מתייגסים: הפניה החריגה לחברי הקואליציה

כישלון נוסף לממשלה? זה מצב נקיון החופים בזמן עונת הרחצה

סאגת תחנת הכוח בדרך לסיום? הצעדים שמתכננים המוחים

בדרך לקריסה? הצעת התקציב של סמוטריץ׳ נחשפת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן