25.02.2024 | 21:58

קרדיט תמונה: קרדיט: יח״צ טבע

מה עשו עשרות בני נוער בדואים בנאות חובב שבנגב?

כיצד מצליחים לייצר תרופות למעל 200 מיליון מטופלים ברחבי העולם?

קרדיט תמונה: קרדיט: יח״צ טבע

לרגל שבוע המצויינות הישראלית, הגיעו לראשונה, עשרות בני נוער בדואים, בוגרי התוכנית ״כוכבי המדבר" (שפועלת לפיתוח דור של מנהיגות בדואית צעירה) לסיור במתקנים של אתר טבע טק לייצור חומרים פעילים לתרופות (API) לתעשיית הפארמה, שבנאות חובב שבנגב.

לרגל שבוע המצויינות הישראלית, חברת טבע לקחה חלק פעיל ומרכזי, וקיימה מגוון אירועים חשובים ומיוחדים, וזאת כחלק מהאג'נדה המרכזית של החברה שאומרת שכדי להעניק למעל 200 מיליון מטופלים ברחבי בעולם נגישות לתרופות מצוינות, חדשניות ובנות השגה, עלינו לשאוף למצוינות הכל תחומי הפעילות שלנו, העסקית כמו גם החברתית והסביבתית.

אחד מהאירועים החשובים התקיים באתר טבע טק לייצור חומרים פעילים (API) לתעשיית הפארמה, שבנאות חובב בנגב.

כחלק מהאירוע, טבע אירחה עשרות בני נוער בדואים, בוגרי התוכנית "כוכבי המדבר", לסיור ומפגשים מעוררי השראה בשפה הערבית. הבוגרים סיירו בין מתקני הייצור, שמעו על פעילות החברה בארץ ובחו"ל, ושמעו הרצאה מקצועית מתחום הדיגיטל, למתן כלים יישומיים בתחום.

"כוכבי המדבר" פועלת לפיתוח דור חדש של מנהיגות בדואית צעירה מכוונת מצוינות והישגיות לקידום השילוב בחברה הישראלית, וטבע שמחה להיות שותפה למפגש המרגש הזה, שנועד לסייע בקידום האוכלוסייה בנגב.

"מעבר לחשיבות האדירה שאנו מייחסים להשתתפות בשבוע המצוינות הישראלי, המפגש של חניכי ״כוכבי מדבר״ באתר טבע-טק הוא לא רק חוויה, אלא בגדר צוהר למסלולי קריירה אפשריים ולסימון יעדים, שמביא בפני החניכים סיפורים מעוררי השראה של הצלחה ומוכיח שאם ישקיעו מאמצים ויצטיינו הכל אפשרי.
עבור טבע הפעילות היא חלק בלתי נפרד ממאמציה לחזק את החברה הישראלית ולהפרות את רוח המצוינות הישראלית ליצירת דור המדע העתידי של ישראל. לשמוע חניכים אומרים שזה מה שהם ירצו לעשות בעתיד – זה בדיוק השינוי שאנחנו מאמינים בו," סיכמה יפעת בירנבוים, Strategic Projects Lead, Corporate Affairs.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן