29.02.2024 | 09:16

קרדיט תמונה: קרדיט: אבישג שאר ישוב-מקור ראשון

תם עידן במקור ראשון: זה העורך הראשי החדש

אלעד טנא נכנס לתפקידו כעורך 'מקור ראשון'

קרדיט תמונה: קרדיט: אבישג שאר ישוב-מקור ראשון

 

הבוקר נכנס אלעד טנא לתפקידו כעורך העיתון 'מקור ראשון'. בכך טנא חוזר לעיתון שבו עבד בעבר במשך שנים – בין השאר ייסד וערך את המגזין "מוצש" בעיתון בשנת 2010, וכן שימש כסגן העורך הראשי של העיתון. לאחר מכן שימש כסגן עורך ראשי מעריב ועורך ראשי של אתר nrg. בשנת 2015 הקים את חטיבת הדיגיטל בתאגיד השידור הציבורי וניהל אותה במשך 6 שנים. בתפקידו האחרון שימש טנא כראש מערך ההסברה הלאומי של מדינת ישראל.

טנא מחליף בתפקיד את חגי סגל, שהיה העורך הראשי ב-9 השנים האחרונות, וישוב כעת להתמקד במשבצת הכתיבה מעל דפי העיתון.

עם כניסתו לתפקיד כתב טנא לעובדים: ״אני נכנס לתפקיד בתקופה מורכבת במדינה. אני מאמין בחיבורים – בתוך המערכת וגם בחברה הישראלית. ישנה היום חשיבות אדירה לכלי תקשורת אחראי ורציני שמוסיף טוב לקוראינו ולחברה הישראלית כולה.

״בשבועיים האחרונים נפגשתי עם רבים מכם ונזכרתי מה דחף אותי לחזור. פגשתי אנשים מוכשרים וטובים, חדורים בתחושת שליחות, ללא ספק אנשי תקשורת מעולים. את חלקכם אני מכיר היטב ואני בטוח שנוכל יחד להגיע לשיאים חדשים. אני מבקש להודות מכל הלב לחגי סגל היקר אשר כיהן כתשע שנים בתפקיד העורך הראשי. אני שמח מאוד שהוא נשאר חלק ממקור ראשון בכתיבת הטור המצוין, בפרויקטים נוספים ובעצה טובה לכולנו. חגי הוא מבכירי הכותבים בארץ, עיתונאי בכל רמ"ח אבריו ואיש מקצוע מעמיק והגון. במשך שנותיו כעורך ראשי הוא הציב במקור ראשון רף עיתונאי גבוה ואני מקווה להמשיך את דרכו ובעזרתכם ובעזרתו להוביל את מקור ראשון לפסגות חדשות.

תודה גדולה למו״ל ד"ר מרים אדלסון, להנהלת קבוצת ישראל היום עמיר פינקלשטיין וריקי רוב על הליווי, התמיכה והאמון להוביל יחד עם המנכ״ל דורון ביינהורן את מקור ראשון קדימה״.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

אין אינטרנט? ההשפעות של המלחמה בים האדום

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן