12.07.2024 | 20:40

קרדיט תמונה: קרדיט: ההסתדרות הלאומית

עוד עזיבה מההסתדרות הכללית: מועצת גבעת זאב עוברת להסתדרות הלאומית

מכה נוספת להסתדרות הכללית: העובדים החליטו להחליף ייצוג

קרדיט תמונה: קרדיט: ההסתדרות הלאומית

לאחר שנים רבות בהן ייוצגו העובדים ע״י ההסתדרות הכללית, העובדים מאסו בשירותיה של ההסתדרות הכללית והחליטו לעבור להסתדרות הלאומית. במועצה מועסקים כ 350 עובדים במגוון תפקידים אשר ייעודם בראש ובראשונה הוא מתן שירות מיטיב לתושבי גבעת זאב.

מוועד הפעולה נמסר: ״אנו קבוצה גדולה של עובדים מכל המחלקות במועצה, מאסנו בשירותיה של הכללית לאורך עשרות שנים. בבעיות הקטנות הם טיפלו, הבעיות הגדולות נמרחו וסמכו עלינו שנטפל בהן לבד, השיא היה שהכללית לקחה צד בשביתה הפוליטית בחודש שעבר מעל הראש של כולנו כאילו אנחנו פיונים בלוח המשחק שלהם, אנחנו מודים לרוב המוחץ של העובדים שבחרו בשינוי ובדרך החדשה עם ההסתדרות הלאומית״.

איתמר שרוני, מנכ״ל הנהלת ההסתדרות הלאומית: "בעת הזו עובדים בכל הארץ ובכל המגזרים מממשים את זכותם הדמוקרטית ובוחרים לעבור להסתדרות הלאומית – תם עידן המונופול. אנו מברכים את עובדי המועצה על החלפת ארגונם היציג והצטרפותם למשפחת ההסתדרות הלאומית. אנו מתחייבים להעניק להם חווית שירות מתקנת, מקצועיות ושקיפות. לאחר עשרות שנים של אכזבה יזכו גם עובדי המועצה בגבעת זאב לשירות מארגון עובדים שרואה אותם, ארגון עובדים אמיתי".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

נלכדו עם שפעת הנילוס: הפעילות של המשרד להגנת הסביבה

כובע ומים: ההנחיות של משרד הבריאות לקראת עומס החום

על רקע מידע הכזב על קרם הגנה: דיון דרמטי בכנסת

עלייה של 30% בצריכת התרופות: הנתונים המלאים

טיסת הקטמין והמעצר הדרמטי

אפילו המים יקרים: הדיון בכנסת

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן