25.02.2024 | 22:38

קרדיט תמונה: קרדיט צילום: Unsplash

סקר דה מרקר וחברת bdi: מהן החברות שהכי טוב לעבוד בהן?

סקר 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן - לאומית מובילה בקטגוריית קופות החולים

קרדיט תמונה: קרדיט צילום: Unsplash

סקר דה מרקר וחברת bdi שבחר את 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל קבע כי לאומית שירותי בריאות הינה במקום הראשון מבין קופות החולים.

לאומית שירותי בריאות שמה דגש רחב על טיפוח ההון האנושי ועל חיזוק הקשר של העובדים לקופה בכל דרגי הניהול. במסגרת זו, השיקה לאומית בשנים האחרונות תהליכים פנים ארגוניים משמעותיים ומתקדמים בעולם משאבי האנוש.

לאומית שירותי בריאות מובילה כבר 6 שנים ברציפות את ענף קופות החולים ברשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן. זאת ועוד, מחוייבות העובדים באה לידי ביטוי בין היתר במשבר הקורונה, בו עובדי לאומית הפגינו לכל אורך המשבר את היכולות הגבוהות שלהם ואת שאיפתם להוביל את לאומית שירותי בריאות קדימה ולהעניק ללקוחותינו את השירות האישי והאנושי הטוב ביותר, לצד פתרונות חדשניים, דיגיטליים, בהם מצטיינת לאומית מאז ומתמיד.

מנכ"ל לאומית, מר חיים פרננדס, התגאה ואמר: "עובדי מערכת הבריאות בכלל ועובדי לאומית בפרט הם המנוע של הארגון ונכס חשוב ביותר בהתנהלותו. אני שמח שלאומית נמצאת בעלייה מתמדת בדירוגה מאז כניסתה לרשימה ואני מודה לעובדים המסורים והנאמנים של הקופה אשר משקיעים יום יום את כל כולם על מנת להעניק ללקוחות הקופה את השירות הטוב ביותר".

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

חסר בורג? התקרית הקשה בבאקה אל גארביה

רוצים להציל חיים? הנה ההזדמנות

יש עתיד: נשמור על הסטטוס קוו הדתי בראשל״צ

אסיר מעופף: ההחלטה של השב״ס

תחרות חשמלית: השינוי שיביא לשינוי במשק

ראיתם אותו? פנו למשטרה

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן