21.02.2024 | 10:34

קרדיט תמונה: מרקוס ממפורד במסר ישיר. צילום מסך מתוך הקליפ.

הזמר הבינלאומי המפורסם במסר מיוחד לישראלים

הזמר מרקוס ממפורד שלח קליפ מיוחד לטקס יום הזיכרון הישראלי - פלסטיני. המארגנים שלחו הצצה מיוחדת לפנייתו המיוחדת בדברי הפתיחה

קרדיט תמונה: מרקוס ממפורד במסר ישיר. צילום מסך מתוך הקליפ.

ביום שני, 24.4, בשעה 20:30 יתקיים יום הזיכרון הישראלי – פלסטיני. הטקס מתקיים זה השנה ה18 ברציפות והשנה הוא התקיים בפארק הירקון. בין הקטעים האמנתיים – יוקרן קליפ של הזמר מרקוס ממפורד, הסולן של להקת ׳ממפורד אנד סאנס׳ שהוקלט במיוחד עבור טקס יום הזיכרון.

בתחילת דבריו מתייחס ממפורד לטקס ואומר: "זה כבוד עבורי להיות כאן, עם הקהילה הזאת שאני אוהב כל כך ומעריך כל כך, שחולקות ערכים אנושיים". ממפורד ביצע את השיר Timshel, של להקתו ׳ממפורד אנד סאנס׳ בביצוע מיוחד שהפיק עבור הטקס.

 

מארגון "לוחמים לשלום" נמסר: "אנחנו מודים למרקוס על השתתפותו בטקס יום הזיכרון הישראלי פלסטיני. היום יותר מתמיד חשוב להכיר בכך ששני עמים קוראים למקום הזה מולדת, והגיע הזמן לפעול ביחד כדי לממש את השותפות הזאת וליצור כאן עתיד טוב יותר לכולם. כשאנחנו זוכרים ביחד את אהובינו שאיבדנו בסכסוך, אנחנו עושים בדיוק את זה".

בטקס השנה יישאו דברים נציגי שתי משפחות שכולות ישראליות ושתי משפחות שכולות פלסטיניות. המארגנים מצפים לכעשרת אלפים צופים. לאור הפניות הרבות הכניסה לטקס תחייב רישום מראש. כבכל שנה, בנוסף לנציגי המשפחות השכולות, ישאו נאום גם שני אנשי רוח. השנה יישאו דברים פרופ׳ נטע זיו והסופר ואיש הרוח מוחמד בירותי. את הטקס ינחו השחקנית ראידה אדון והשחקן יוסי צברי. ויוקרן בו שיר של הזמר מרקוס ממפורד ושיר שהוקלט מראש על ידי יהונתן גפן ואפרת גוש.

לשיתוף הכתבה:

כותרות אחרונות

תנועת צו 9 ובני משפחות חטופים קיימו מסיבת עיתונאים במעבר כרם שלום

דרמטי: ניצולי השואה קיבלו בשורה יוצאת דופן

לא תאמינו איפה אותרו רימוני רססו שנגנבו מצה״ל

זהירות! משחת השיניים של המותג המוכר משווקת ללא אישור משרד הבריאות

הסוף להמתנות: ההכרזה של המרכז הרפואי לגליל בנהריה

בדרך לגל עלייה חדש: ההחלטה של השר

מעוניינים לפרסם אצלנו באתר? מוזמנים להשאיר פרטים ונציג יצור קשר בקרוב!

דילוג לתוכן